Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miétt nem vagyok szimpatikus...

Miétt nem vagyok szimpatikus az embereknek? Nincs egy igaz barátom se, eddig akárhova kerültem suliba, mindig kilógtam a sorböl. Nem tudom magam elfogadtatni másokkal

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy a helyesírásod miatt van, de lehet, hogy csak egyszerűen egy különcködő barom vagy, aki nem hajlandó úgy viselkedni, hogy az másoknak is elfogadható legyen. Teszem azt, kötekedsz, szarkasztikus vagy, mindenkit kritizálsz, úgy viselkedsz, mintha mindenkinél jobb lennél, nem vagy hajlandó másokkal beszélgetni, úgy viselkedsz, mint egy rohadt UFO, stb...
2013. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Többség dönt, sajnálom.
2013. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért mert nem a legjobb a helyesírása azért nem kéne így lehordani.


Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok kérdező.

2013. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem a világ vége ha kilógsz a sorból. Legalább nem vagy tömegcikk.

Hasonló helyzetben vagyok/voltam mint te.

(Egyébként igen, van benne helyesírási hiba, de emberek vagyunk és tökéletlenek, ez van, sajnálom, aki nem tudta hát most legalább nem hal meg hülyén.)

2013. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es anniyra szeretem, hogy ezen az oldalon vannak ilyen megértő és segítőkész emberek mint te ...
2013. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy véletlenül írtam el, később vettem észre és ugye nem lehet kijavítani...Amúgy nem célom hogy egy különcködő barom ufo legyek ellentétben veled, mert elég nagy baromnak tűnsz.Itt arról van szó, hogy ha kedves vagyok kihasználnak, ha persze nem vagyok kedves akkor az a baj, meg alapjában véve egy zárkózott típus vagyok, mert valahányszor megnyíltam valakinek,az szemét módon kiadott.
2013. dec. 12. 20:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg valóban szeretem kinyílvánítani a véleményemet, amivel még szerintem nem is lenne semmi baj, ha mások nem ferdítenék el a sztorit és kavarnák a szart, mert hogy ők kibeszélnek mindenkit, meg csak a saját javukat látják mindenben.
2013. dec. 12. 20:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként egy nagyon csendes típus vagyok és csak akkor kritizálok valakit, ha úgy látom, hogy valóban megérdemli.
2013. dec. 12. 20:27
 9/9 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg barátokat szerezni sulin kivül. És ha érzed, hogy valamit rosszul csináltál próbáld meg kijavítani. Az nem baj hogyha más vagy, csak ne legyél nagyképu hülyegyerek. Egyébként én is egy zárkózott ember vagyok idegenekkel, de ha megismerem megnyílok. Egyébként ha gondolod írj, mesélj magadró priviben.
2013. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!