Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerkőcös családban milyen...

Gyerkőcös családban milyen karácsonyi dolgokkal varázsoltok karácsonyi hangulatot a lakásba, házba 24-éig?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia ! Nálam alap az ablak, ajtó díszítése, adventi koszorú meg ilyenek. AZ ő szobájában az ablakra kerültek a díszek, karácsonyfa, karácsonyi maci, színes jópofák. Télapót is kiakasztottuk , mászó télapókat és van egy zenélős is, még mindig kint vannak.
2011. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Adventi koszorú, asztali díszek. Vettem műhót is, tele fújkáltuk vele az ablakokat. Kintre fénycsőt tettünk, bentre pedig hóembert (világító)az ablakba. Az én fiam még kicsi, de nagyon szereti a világítós dolgokat, meg persze én is jobban érzem magam egy feldíszített lakásban.
2011. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk csak az ajtón van egy karácsonyi dísz,és az asztalon az adventi koszorú. Nem vagyok híve az amerikai módinak.

Együtt sütünk a gyerekekkel, és karácsonyi dalokat hallgatunk.

2011. dec. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ajtó rénszarvasos Télapó van, az ablakban világító hóember, van egy hatalmas tükör a nappaliban, az tele van karácsonyi képekkel, amiket üvegre lehet tenni. Adventi koszorú az asztalon, mécsesek, gyertyák mindenfelé. Lehet, hogy én jobban élvezem a díszítést, mint a fiam:) Vele ma narancsba szúrkodunk szegfűszeget, egyik nap mézeskalácsot sütünk. Nagyon szeretem ezt az ünnepet és mióta megszületett a fiam, olyan izgatottan várom, mint a gyerekkoromban.
2011. dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg sehogy, mert egy költözés kellős közepén vagyunk :( Az új lakást meg nem lesz időm díszíteni, jó ha a karácsonyfa fel lesz állítva.
2011. dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak díszek a lakásban, meg csináltunk "illatos narancsot", (narancsba szegfűszeget szúrkáltunk), meg vasárnap sütjük a mézeskalácsot. Meg sok karácsonyi történetet olvasunk, meg kapott sok karácsonyi színezőt.
2011. dec. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kislányom szobájában az ablak ki van díszítve, színes, csillogó karácsonyi matricákkal. A bejárati ajtónkon van egy karácsonyi dísz. Ennyi.

Ja meg vettem fahéjas-almás lakásillatosítót:)


Ezen kívül nem lesz semmi dekoráció csak a karácsonyfa. Koszorút, gyertyát ilyesmit nem merek tenni sehová, mert lányom 10 hónapos, a rámolós korszak kellős közepén és mindent leránt, szétszed, úgyhogy veszélyes, a szekrény tetejére meg csak nem rakhatom az adventi koszorút...


24-én estére lesz csilli-villi karácsonyfa, illatos sütemények, jó meleg a lakásban, karácsonyi zene, ajándékok a fa alatt, bőven elég.

2011. dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is minden ablakon van matrica,Mikulás előtti nap elővesszük a karácsonyi,mikis kiegészítőket:mikis gyertya,csillárról lógó csengő,kabalák,a függönyre is akasztok leomló díszeket.Az erkély korlátjára kitesszük a fényfüzért,a lakásban karácsonyi mintás párologtatót használunk ilyenkor.

2011. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

csináltunk mi is a gyerekekkel adventi koszorút,és ajtódíszt is,de ez utóbbit 3 nap alatt ellopták:(

2011. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En szemely szerint sehogy, szerintem nem muszaj ez, ha nincs inger.

Most mondhatom, hogy mi is epp koltozkodunk, de nem mondom, mert eddig sem volt sohasem ilyesmi nalunk. Nem vagyok ellene, ha peldaul a ferjem szeretne, akkor megcsinalhatna, de en nem igenylem.

2011. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!