Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik középszliban/gimiben...

Akik középszliban/gimiben leszarták a bejárást, tanulást, azok munkahelyen hogy állják meg a helyüket?

Figyelt kérdés

A főnök gondolom nem szereti a lógósokat, akik letolják, hogy időben beérjenek, meg tiszteletlenül beszéljenek.

Sok fiatal nem jár be suliba, vagy ha igen, akkor is késve, és tiszteletlenül leszarom stílusban beszélnek a tanárral.

Nekik benő a fejük lágya, vagy munkahelyen is folytatják ezt a magatartást?



2013. dec. 13. 19:10
 1/10 A kérdező kommentje:
középsuliban*
2013. dec. 13. 19:12
 2/10 anonim válasza:
Vagy benő a fejük lágya és rájönnek, hogy így nem fog menni, vagy belőlük lesznek a pöts főnökök.
2013. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy vállalkozók lesznek:P Nem csak másnak lehet húzn ia szekerét, lehet saját magadért is dolgozni.
2013. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ők járnak havonta kétszer a hivatalba a Jenőhöz a segílyér'.
2013. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
en sem nagyon jartam közep suliba.autoszerelönek tanultam,de azt amugy is tudtam,es tudtam mar akkor is,hogy kamionos akarok lenni,ahoz meg nem kell iskola...es jobban elek,mint akik a könyveket bujtak allandoan.reszemröl ennyi.
2013. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 walk w1th mee ***** válasza:
62%
utolso true..én is annak megyek ha megélhetem:D
2013. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak megeled,ha meg,csak annak keszülsz :)
2013. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is foglalkoztat...

Szerintem őbelőlük pénzes ember lesz. Az egyetemen is ott állt mellettem egy olyan ember, aki soha sehova nem járt be kb. Valahogy úgyis megoldják, segítenek nekik, bárhova be tudnak állni dolgozni, semmi nem okoz nekik problémát..jó nekik..

2014. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szóval a diplomaosztón
2014. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen. Én olyan vagyok, hogy a kötöttségek teljesen felőrölnek. Persze nem tehetségtelen és pökhendi, mentem is egyre feljebb a ranglétrán a cégnél, amíg bírtam ezt az életvitelt.

Egy ideje vállalkozom; sokkal szabadabb a légkör, bár legalább annyit kell dolgozni, mint korábban. (Tehát nem a naplopás a lényeg ebben a létben, hanem a súlyos, sokszor indokolatlan megkötésektől mentes légkör!) Nagyon úgy néz ki, nekem ez a létforma való inkább, bár ez sem egyszerű, mert hazánkban elég vállalkozóellenséges a gazdasági helyzet.


Egyébként akik leszarják a tanulást, illetve nem járnak be, azok egy része (nem az összes, mert persze sok lumpen elem is van, ők azok, akik tiszteletlenek és szándékosan antiszociálisak) éppen a súlyos kötöttségek elől menekül, amelyek fojtogatják. Nem vagyunk egyformák, nem mindenki ugyanolyan körülmények között tud teljesíteni, de az iskolarendszer ezt nem tolerálja, és sok gyerek ezért nem tolerálja az iskolarendszert.


Nem véletlen, hogy a munkahelyek közül is egyre több választja a rugalmas munkaidőbeosztást, mert így több munkavállalói igényt tud kielégíteni, ez pedig a cég hasznára válik.

2015. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!