Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyen/munkakorben...

Milyen munkahelyen/munkakorben lehet folyton megismerni fiatal (18-20) fiukat?

Figyelt kérdés

vegeztem a sulival es en egyszeruen depresszios leszek h nem velem egykoru emberek vesznek korul... raadasul keves ismerisom/haverom is van ezert jolenne ismerkedni. nem utolso sorbn meleg is vagyok szvl aztakarom hogy hetrol hetre ujabb helyes sracokat ismerhessek meg... milyen munkat valasszak?

hulye kerdesnek hangzik de sajnos annal komolyabb.


2013. nov. 26. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél pultos egy melegbárba.
2013. nov. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szeretem a bu-zikat az a baj
2013. nov. 26. 06:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen kezdj el dolgozni. Akár PhD hallgatőként, akár tanársegédként. Minden félévben új hallgatókkal fogsz megismerkedni, akik az általad említett korosztályba tartoznak.


Másik dolog: valami itt nem stimmel. Nem szereted a melegeket? Te is az vagy, leírtad :D

2013. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hat igen, elcseszett egy ember vagyok tudom :D

igazabol nagyon keves olyan meleg van akit kedvelek vagy bejon... konkretam csak egyet ismerek bar o is biszex.

eddig akik bejottek mind heterok vagy a legzartabb barati tarsagaukon belul biszexek ... de ok meg szarnak ram.

2013. nov. 26. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval meleg vagy, de nem szereted a "bu-zikat"? Elárulom: azzal nem lesz ám sikered, ha a munkahelyeden a fiatal heterókra nyomulsz.

Meg lehet, hogy nem a munkahelyen kéne a nemi vágyaidnak helyt adni.

2013. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tojasleves ***** válasza:
100%
Böntetésvégrehajtás?
2013. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!