Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tartják szimpatikusn...

Miért nem tartják szimpatikusnak az emberek a rövid hajú lányokat?

Figyelt kérdés

Miért nem kedvelik őket? Miért nézik le őket?


Előre is kíméljetek az értelmetlen, esetleg homofób válaszoktól. (A kérdést most szexualitástól független.)



2013. dec. 15. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
csak te vagy telis tele előítéletekkel,senki sem nézi le őket,más kérdés ha párkeresésről lenne szó,engem zavarna a nagyon rövid haj,de egyébként semmi bajom velük...
2013. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Aki nem szereti a rövid hajú csajokat az buznyák.Ez remélem nem volt "homofób"válasz.
2013. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Épp ez az, hogy ilyen dolgot nem lehet elvonatkoztatni a szexualitástól. Egy férfi szemében mérvadó a szép, hosszú haj egy nőnél. A rövid haj a férfi szemében elvesz a nőiességből. Ez tudat alatti ösztön. Hiába vagyunk modern emberek, akkor is még vannak ösztöneink, amiket ez a pár ezer éves evolúciónk belénk vésett rendesen.
2013. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem senki sem nézi le őket, ez csak a te fejedben él
2013. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sem. Nekem is rövid a hajam, de bejövök a férfiakank. Az arcom szép és így ilyen hajjal jobban érvényesül.
2013. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Arimateia válasza:
100%

A kérdésedben rejlő kijelentés ugyan túlzás, de nem alaptalan.

Szerintem sok férfinak a hosszú haj a nőiesség szimbóluma, függetlenül attól, hogy jól áll vagy sem. Volt olyan exem, aki kerek-perec kijelentette, hogy ha levágatom a hajam, akkor vége. Pedig mindenki másnak jobban tetszettem rövid hajjal. Aztán egy fejsérülés megoldotta a dolgot és derékig érő haj helyett kopasz lettem egy időre.:)

Azóta persze visszanőtt a hajam, és önszántamból hosszú. Nekem (!) jobban tetszik, és sokkal egyszerűbb alkalomadtán összefogni, mintsem reggelente vizezni, zselézni, lakkozni, meg amiket még szoktak.

2013. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egészen így van, bár, biztos, hogy a férfiaknak jobban bejön a hosszú .

Nekem is rövid a hajam, egyrészt, mert nekem jobban áll, praktikus, és elsősorban én akarom jól érezni magam a bőrömben és nem más. Másrészt pedig nem tudok hosszabb hajjal mit kezdeni: így rossz a tartása, gyenge, hullik, össze-vissza áll, hiába mosom, fésülöm, mégis ápolatlannak tűnik. Inkább legyen divatos rövid, mint egy hajléktalanéhoz hasonló.

2013. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha valaki valakit nem kedvel,az nem a haja miatt lesz:) Szerintem ha te sok nem olyan népszerű rövidhajú lányt ismersz, az lehet csak véletlen is,nem a hajtól függ sztem.:) Amúgy is, sztem a rövidhajú lányok olyan kis közvetlenebbek, vagányabbak, barátkozósak, és sztem szeretni is szokták az ilyen embereket:)
2013. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!