Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől érzem ezt? Rövid kérdés...

Mitől érzem ezt? Rövid kérdés stb.

Figyelt kérdés
20/f Tanulok, de úgy érzem, hogy nem is azt tanulom amit szeretnék, és úgy érzem, hogy " nincs olyan munka" amit szeretnék. Furcsa ezt elmondani, de elveszettnek érzem magam. Most barátnő sincs, suliban is utolsó év így kevés óra = sokat vagyok itthon. Nagyon rosszul érzem magam, úgy érzem, mintha csak "napról napra élnék cél nélkül"
2013. okt. 1. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Furcsa ezt elmondani, de elveszettnek érzem magam. Most barátnő sincs, suliban is utolsó év így kevés óra = sokat vagyok itthon. Nagyon rosszul érzem magam, úgy érzem, mintha csak "napról napra élnék cél nélkül"


Ettől érzed ezt. Valami célt keress, mert ismerek sok embert, akik cél nélkül élnek, nem jutnak semmire. Valami célod kell hogy legyen. Csak tudod mi akarsz lenni.

2013. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ravel ***** válasza:

Próbálj ki új dolgokat, először amik iránt érdeklődsz, de ha ilyen nincs vagy kilövöd az egész listát, akkor próbálj ki olyat is amire először azt mondtad, h 'á, nem nekem való'. Gondolok itt pl olyanra, h azt mondod nem vagy táncos alkat, de attól még kiderülhet h élvezed.

Szóval keress valamit ami leköt. Sport, barkácsolás, stb stb. Előbb utóbb biztos találsz valamit ami érdekel

2013. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!