Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy komment...

Miért van, hogy komment írásakor egyesek roppant bátrak, privátban pedig kezessé válnak? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Biztos mindannyian találkoztatok már azzal a szituációval, ha kérdést írtatok ki, vagy ha csak válaszoltatok, hogy egyesek roppant bátran teszik a jelzőket, nyomdafestéket nem tűrő hangnemben, stílusban, miegymás. Majd amikor esetlegesen útba igazítjátok őket, azonnal tudnak normálisak lenni. Ha pedig mondjuk ráadjátok a fejeteket, hogy privátban írjatok neki útbaigazítást, azonnal tud értelmes, normális, kultúrált választ adni... Ott már nem ilyen bátor? vagy hogy is van ez??? Bezzeg nyilvánosan minősíthetetlen...

2013. dec. 16. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

de sok olyan is van ám,hogy

- itt az oldalon kérdez,de a válaszodra,már privátba válaszol,

2013. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki szájkaratés típus, az szerintem privátban sem fogja vissza magát, de szemtől-szembe már máshogyan viselkedne.
2013. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. igen, van olyan elég sok. Belefutottam már olyanba én is, bár az a tapasztalatom, hogy azok tesznek így, akik a magánéleti dolgaikat nem szívesen írják ki mindenki szeme láttára, így inkább a privát levelezés mellett voksolnak. Ezzel nincs is baj. :)

2. általánosságban igen, viszont volt már olyan, hogy eldurrant az agyam, mert normális kérdést tettem fel, és bunkónk reagáltak, hogy az én reakcióm is olyan lett. Az eredmény annyi lett, hogy írt az illető, normálisan, kultúráltan... na ez az amit én sosem értettem. Privátban már nincs mersz... :))

2013. dec. 16. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor az illető válaszol egy kérdésre, akkor lehet, hogy teljesen más lelkiállapotban van, mint később amikor elolvassa a levelet amit küldtél neki.

Vagy pedig csak simán akar egyet szemétkedni. Egész nap őt szívatták, most ő is kiéli egy kicsit magát.

Emlékszem, régebben volt egy olyan kérdés, hogy a kérdező teljesen maga alatt volt, egy elég komoly dolog miatt, és mindenki normálisan válaszolgatott neki, kivéve egy emberkét, aki valami irdatlan b*nkó dolgot írt neki.

Ekkor küldtem privát üzenetet ennek az egyénnek, hogy egy kicsit képzelje magát a másik helyébe, hogy most mit érezhet ő, és mi lenne ha ő kerülne ilyen helyzetbe. Ekkor visszaírt valami elég alpári káromkodást, meg hogy ő nem fog belegondolni, mert jó érzés neki az, hogy így szemétkedhet. Ekkor nekem is eldurrant az agyam és én is visszaírtam valami nyomdafestéket nem tűrő dolgot, amire az volt a válasza, hogy ők nagyon gazdagok, és ráállítja az embereit, hogy nyomozzanak le, és majd meg fog veretni. Na ekkor kitört belőlem a röhögés, és a felismerés, hogy valami unatkozó elkényeztetett 10 év alatti csemete lehet. Szóval ez is lehet az egyik oka az általad kérdezett bátor/kezesbárány kombónak.

2013. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!