Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó lennék, ha nem töröm...

Bunkó lennék, ha nem töröm magam bemutatni másoknak? Te oda rohansz bemutatkozni egy idegenhez, ha nem kérik?

Figyelt kérdés

Ha valahol vagyok, például barátoknál, és átjön a szomszéduk, vagy ott van valami ismerősük, és nem jönnek oda bemutatkozni, vagy nem mondja a haverom, hogy "ő itt a barátom, Ő meg a szomszédunk..."

Akkor nem töröm magam, hogy bemutatkozzak, köszönök, és kész.

Ez tahó szokás?

Másokat láttam, és egyből mennek oda vigyorogva bemutatkozni.

Nekem ez nem szimpi...


Te szoktál oda rohanni másokhoz bemutatkozni, ha nem kérik?



2013. dec. 19. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én sem szoktam odarohanni bemutatkozni :D Ha köszönsz, akkor már nem vagy tahó szerintem...
2013. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem annak kell bemutatnia akihez jöttek, mármint ha úgy gondolja, hogy nekünk is meg kéne ismernünk egymást. Ha nem mutatnak be, akkor nyilván nem. Más a helyzet, ha én megyek egy idegen társaságba, ahol többen vannak. Akkor illik bemutatkozni.


Mindig az mutatkozzon be, aki érkezik. Persze csak ha fontosnak gondolja.

2013. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Néhány ismerősömnél látam,hogy rögtön bemutatkozik,de a legtöbben olyan talpnyalón viselkedett. Én kicsit beszélgetek, aztán megkérdezem: akkor te...? -válaszol

vagy

te ki is vagy? -válaszol

ja, különben engem krisztinek hívnk.

2013. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, ahogy te is leírtad. Igen, egy picit lehet, hogy bunkó dolog, de még mindig jobb, mint a talpnyalás. Barátságos vagyok attól függetlenül, hogy nem mutatkozom be.
2013. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bunkóság. :) Jól néznénk ki, ha a házigazda helyett neked kellene bemutatkozni - a házigazda bunkósága.


Amúgy nem kell mindenkinek jópofizni - gondolod hasonlóan látod - hacsak nem szimpatikus valaki annyira, hogy meg akarj vele ismerkedni, egyáltalán nem gáz. :)

2013. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!