Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy közösségbe megyek,...

Ha egy közösségbe megyek, illene mindenkihez odamennem bemutatkozni?

Figyelt kérdés

Most olyan közösségre gondolok, hogy lesz egy tábor, kb 15-en leszünk és ott már szinte mindenki ismer mindenkit de én újonc vagyok csak egy valakit ismerek. Mikor megérkezek gondolom már ott lesznek páran, és nem tudom, hogy illene köszönnöm. Az oké, hogy "sziasztok", de nem kéne odamennem mindenkihez külön bemutatkozni? De most nyújtsak kezet a fiúknak is,lányoknak is??

19/L


2013. okt. 14. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát sziasztokkal semmiképpen sem, az tiszteletlenség. Hegedűtokkal inkább, de a legjobb, ha ihatok?-kal köszönsz.
2013. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, illő lenne.
2013. okt. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönés az alap. De a bemutatkozási szabályok alapján neked kell bemutatkoznod, vagy egy harmadik félnek kell bemutatnia téged a többieknek.
2013. okt. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!