Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te elhiszed, hogy aki megdícsé...

Te elhiszed, hogy aki megdícsért, az őszinte? Mit gondolsz arról aki megdicsér, és utána megy szidni másoknak? Mindenki ilyen hazug ma már?

Figyelt kérdés

Haveromhoz jött egyik haverja kocsival, és el kezdte dicsérni, hogy hú de jó neki hogy kocsija van, meg gratulál.

Utána mikor elment az ismerőse, elkezdte nekem szidni, hogy ezek tele vannak lóvéval, hogy saját kocsit kapott 18 évesen, és hogy milyen nagyképű, hogy kocsival jár mikor jó a közlekedés Budapesten és blablabla.


Moat miért kell ilyet csinálni? Minek dicsérni valakit, ha utána lehordja a földig az illető?

Mit gondolsz az ilyen emberről? Az ilyennek lehet hinni bármiben is?

És hogy hívják az ilyen jópofa embert? Mi a tulajdonság neve?



2013. dec. 19. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kétszínű kis ******
2013. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irigység lehetett igazából. Én elhiszem, ha megdicsérnek. Ha közben másoknak szid, azzal nem tudok mit csinálni, ha nem tudom, nem fáj, s igazából nem is nagyon érdekelne. Őszintén szólva általában a dícséret is semlegesen érint.
2013. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irigység szerintem is.

Mondjuk én ismerem a saját környezetemet, tudom jól ki gondolja komolyan és ki nem.

De úgyképzeld el hogy van aki meg sem dícsér, mikor más igen. Erre jó példa volt a drága barátnőim : az egyik szörnyen irigy rám, és a mellette ülő rendes csaj megdicsért az elért vizsgám miatt, az meg csak nézett mellette olyan csúnyán. ÉÉÉs ez a csúnyán néző nem gratuláló barátnő régen a legjobb barátnm volt.

2013. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!