Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te figyeled a filmeknél az...

Te figyeled a filmeknél az értékelést? Befolyásol téged a film értékelés?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy filmnek 4,5/10 ös értékelése van, akkor elmehet a kedved tőle, hogy megnézd, mert ha leértékelték ennyire, biztos gagyi?

És ha egy filmnek 7,5/10 es értékelése van megjön a kedved a megnézéséhez?



2013. dec. 20. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. de ha érdekel a szinopszis elolvasok pár kritikát is az imdb-n, hogy érdemes-e időt pazarolni a filmre.
2013. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, de nemcsak a számot nézet.

Elolvasom a tartalmát, hogy kik szerepelnek benne.

Főként olyan filmeknél befolyásol, amikről nem igazán van információm. Ezért ez alapján tudok dönteni.

De volt már, hogy egy 5-6 között értékelt film nekem nagyon tetszett, szóval nem szentírás ez sem :)

2013. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Tartalom, trailer és színészek alapján döntök, nagyritkán ismerős ajánlása alapján.
2013. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többnyire ha meg akarok nézni egy filmet, elolvasom a véleményeket, utána az értékelést. Hiszek abban, hogy nem minden film való mindenkinek. Pl. egy tini ne nézze a 20 éves házasok problémáiról szóló filmet, mert unalmas lesz neki és lepontozza. Trailert is meg szoktam nézni és kritikákat is. Ha meg már 20 perce nézem a filmet és unom, akkor nem szenvedek vele tovább. (És jól lepontozom :)
2013. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A filmek nagyrésze 5-6/10 pont körül szokott lenni, és azok között is vannak jó filmek. Ami mondjuk 4 alatt van, ott már komoly gondok lehetnek. Pl: Kétfejű cápa, gyenge horror, 2.6 ponttal.
2013. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát az attól függ

ha egy olyan filmről van szó, amilyen félét tudom hogy kedvelni szoktam, akkor nem igazán foglalkozok az értékeléssel, viszont ha csak unaloműzés céljából néznék meg egy filmet, akkor jobban átgondolom, hogy azt nézzem meg amit lehúztak a kritikusok, vagy amiről csak jókat hallok

egyébként érdemes az emberek hozzászólásait is elolvasni, sok dolog ki tud derülni belőle

2013. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!