Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tetszett az alkonyat,...

Nem tetszett az alkonyat, mint film. A Könyv okozhat szórakozást? Attól még tetszhet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Először is tudnod kell,h a filmek nem nagyon térnek el a könyvektől,viszont a különbség közöttük hatalmas. Én óriási Twilight fan vagyok és vagy 100x olvastam már a könyveket és nekem elhiheted,h ha elkezded olvasni,le sem tudod majd tenni.  A könyvek varázslatosak és a filmek még csak a közelükbe sem érnek,szóval nagyjából megértem,h mire gondolsz. Volt pár rész az egyes filmekben,amik még nekem sem tetszettek,sőt..!

Tehát ha érdekel,mindenképpen olvasd el,mert valami gyönyörű az egész sorozat,főleg a Hajnalhasadás és ha eljutsz majd addig,h teljesen át tudod élni a dolgokat,hidd el,h a sírás elkerülhetetlen lesz. :)

...Jó szórakozást! Nem fogod megbánni. :)

Üdv.: Egy Twihard. *o*

2013. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szórakozást, inkább csalódást okozott. Elsőre valamennyire tetszett is, bár korán sem volt az az érzés, hogy egy helyben végigolvasnám mert hiperizgi, inkább olyan, amit akkor olvasok, ha épp reklám megy a tévében. Másodszorra már kimondottan untatott.
2013. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lala1999 válasza:
Régebben nekem sem tetszett a twilight mint film.Csakhogy miután elolvastam a könyveket,komolyan nem lehet letenni...Annyira szép,és 100x jobb mint a film!!:))) Azóts nagy fan lettem:)
2013. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4szer olvastam a könyveket;)
2013. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg, konyben minden jobb,mint filmben! :)
2013. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen tudom, azért is kérdeztem:)

Mert a film egyáltalán nem tetszett.. nagyon nem, az első még elment, de az se. Innen azért nehéz elindulni, hogy a könyv valamennyire is tetszhet:) De azért reménykedem. Ha merőben más a kettő, talán megéri elolvasni.

2013. jan. 15. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a könyvet én jobban ajánlom mint a filmet. leköti az embert bár hosszúak de annyira bele lehet mélyülni hogy észre sem veszed és már ki is olvastad. Az írónő hihetetlenül jó könyvet írt hidd csak el a könyv sokkal de sokkal jobb mint a film.
2013. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán értek egyet az előttem szólók többségével.A könyv annyiban jobb mert jó a fordítás,jól szerkesztett a szöveg.Egyébként lehetetlen hogy jobban tetsszen,mert ugyanannyit kapsz a könyvtől mint a filmtől.Sőt,az még rosszabb,mert folyamatosan Bella gondolatait olvasod ahogy isteníti és nyáladzik Edwardért.

Csak azért tűnik az embereknek izgalmasnak a könyv mert úgy van megírva hogy annak hasson.Ezt hívják manipulációnak.Egy köröm letörését is le lehet írni izgalmasan,de attól még nem lesz az.

Egyébként az egész totális happy enddel végződik,összeházasodnak,gyerekük lesz,a végén még harcolniuk sem kell semmiért.Szóval nem éri meg a fáradtságot.Ne büntesd agyadat.

2013. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!