Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jellemeznétek egy erős jellemű...

Jellemeznétek egy erős jellemű férfit?

Figyelt kérdés
hogy milyen a tipikus alfa hím

2013. dec. 20. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Q7 audi, 150kiló, kopasz, 3XL bőrdzseki szétfeszül a karján meg a hátán, mert akkora, a nyakán húrkázódik a bőr, mintha 3 virslit egymásra raknál...és a kutyaláncot, ott hordja a nyakában, azzal zárja néha a terepjárót.
2013. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
elsőhöz még annyit, hogy és ha megbámulod a szőke bombázóját, akkor kiüi a fogaidat :D
2013. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó csak ebben mi az erős jellem? mert,hogy egy tanulatlan kőbunkó 200kilós gyászológengszterben mi az ami erős jellemre vall...
2013. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyébként nincs ilyen, hogy tipikus alfa hím

senki sem az, mindenkiben vannak gyengeségek

ott dől el ez a kérdés, hogy mennyire hajlandó azokat elfogadni, tenni értük vagy ha kell elrejteni

egyébként ha fel kéne sorolnom pár alfa tulajdonságot akkor: magabiztos, céltudatos, ha valamit el akar érni, tesz is érte, határozottan fog kezet (nem úgy mint egy kislány, attól fiú létemre is rosszul vagyok) és közben a szemedbe néz, mély hangon szólal meg, nem lányosan, ha padlóra kerül, feláll és küzd tovább, ad a külső megjelenésre, de nem viszi túlzásba mint egy páva

hát így elsőre ennyi jut eszembe, szerintem ebből már tudod kb. hogyan nézhet ki

azt hogy jól csajozik direkt nem írtam oda, mert ha valakiben ezek a tulajdonságok megvannak, az után már döglenek általában a nők, na meg persze neki sem nagy gond felszedni őket

2013. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja meg még annyi, hogy könnyen ismerkedik

amúgy kutatók vizsálták és arra az eredményre jutottak, hogy egy nőben nagy vonzalmat kelt az, ha a férfinak nagy az ismerettsége

hogy miért, azt nem tudom, de ezek ösztönök :D

2013. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a típus, amit az első leírt, bennem inkább félelmet vált ki, mint szimpátiát.


Amilyen szerintem egy erős jellemű férfi: okos, céltudatos, meg tudja valósítani a terveit, határozott, jól kommunikál, megvédi a szeretteit


Az alfahím az más. Lehet, hogy benne is fellelhetők az előbbi tulajdonságok, de rájuk inkább a népszerűség, a jó megjelenés és a kezdeményezőkészség jellemző.

2013. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Az alfahím legelsősorban is lesöpri a pályáról a többit...ettől alfa. Amivel ezt eléri az változó lehet, a szituációtól függően.
2013. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!