Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért leszek egy agyhalott...

Miért leszek egy agyhalott zombi, ha nagyon elfáradok?

Figyelt kérdés

Segítettem nagybátyámnak mindent a háza körül, fát pakoltunk, fát hasogattunk, bútorokat cipeltünk, meg ilyen munkát, ami fárasztó, és megerőltető. És rendesen elfáradtam. Nem vagyok sportos, és azért nehéz bútorokat cipeltünk egyik szobából a másikba, meg le am lépcsőn egész nap vittem valami nehéz cuccot.


És valahogy olyan hülyének éreztem magam utána. Beszéltek hozzám, és nem hallottam, csak azt, hogy valaki beszél, és utána azt, hogy tesóm: "nem hallod? 3. jára kérdezem!"

Utána a lépcsőn ugy mentem fel mint valami zombi, akkor tanulni akartam, kinyitottam a könyvemet, betűket, kavalkádot láttam, olvasni nem tudtam.

Fel akartam hívni egyik haverom, előveszem a telefonom, és el kellett gondolkoznom azon, hogy mit akarok csinálni most a telefonnal, hogy is kell hívni???


Szóval mint egy sík hülye, akinek nincs agya.

Miért? Azért mert elfáradtam szellemileg leépültem, vagy mi?



2013. dec. 21. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A gondolkozás is energiába kerül, nem véletlen lehet ugyanúgy kimerülni a szemmeli munkában, mint a fizikaiban. Szedd magad össze kicsit, azér tnem kell így elhagyni magad, de ha ennyire fáradt vagy, inkább dőlj le alundi.
2013. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt hívják fáradtságnak.Alvás útján útján megszüntethető.
2013. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy hozzászokva. Egész nap pakoltál. Bizonyos szintig egyébként, ha valami fizikai munkát csinál az ember, akkor inkább felfrissul (van ez a boldogsághormon, endorfin, meg a többi, és beindulsz)

Másrészt ha nagyon megterhelő, akkor előfordulhat ilyen, de nem csak ettől van, hanem agyilag is leterhelt a nap.

De ha többet csinálod, majd hozzászoksz.

2013. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!