Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt még valaki rajtam...

Van itt még valaki rajtam kivül akinek ez volt a véleménye a suliról?

Figyelt kérdés
Nagyon utáltam suliba járni és ezért kitaláltam hogy minden év 1 level amit túl kell élni. Az idióta osztálytársak a zombiek akik már rég megették egymás agyát azért ilyen hülyék. Megvannak fertőzve anus mouthus,páwahhköcsög,SWAG,YOLO és hasonló virusokkal és ameddig nem ették meg az agyamat (nem váltam én is idiotává) addig üldöznek (folyton beszóltak valamit,minden napra volt veszekedés,harc). A jó jegyek azok a pontok amik kellenek ahhoz hogy a következő levelbe lépjek a rossz jegyek pedig a minusz pontok. A tanárok szintén valami mutáns lények. Ezt az egészet azért találtam ki mert utáltam a sok hülye közé járni. Sajnos már alapiskolán kifogtam a barmokat és mindehol kilógtam a sorbol(legalább nem lettem birka beeeebeeebeee) :D Van még valaki aki hasonló hülye elméletet gyártott az iskoláról? Bocsi a helyesirasi hibákért...

2013. júl. 28. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok így a sulival,de haláli amit írtál.:D Kedvellek így ismeretlenül is xD Van valami a zombis dologban :P
2013. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
pontosan, minden igaz amit leírtál :D
2013. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát neked van képzelőerőd :D és az osztálykirándulások bónuszküldik voltak?
2013. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jutna eszembe ilyen elmélet, de viszont nagyon igazad van :)
2013. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Justicar ***** válasza:
100%
Néha azért nem árt, ha kimész a való világba. :)
2013. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hiperkocka a hozzáállásod, de amúgy én is hasonlóképp álltam a dolgokhoz. (Csak nem mutánsokban, zombikban meg pontszámokban gondolkodva.)


Bár igazából jobban örültem volna, ha a harc helyett inkább olyan helyre járhatok, amit szeretek, és ami ad egy stabil alapot, amire építve alapozhatok egy karriert.

2013. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég, hogy te mekkora kocka vagy.... :D


Na, de a kreativitásod 100%ig értékelem, jó ötlet, hoyg nem gyűlölködsz, hanem ha már nem tlaálod a helyed, kitalálsz valamit hogy jobban élvezd:)

2013. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amugy nem vagyok kocka...csak akkor jatszom ha nagyon unatkozok..pl. szunetekben telefonon :D de inkább vmi kreativ dologgal foglalom el magam pl. zenét szerkesztek vagy blogolok
2013. aug. 11. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát jézusom :D ez nagyon nagy mostantól akarva akaratlanul is ezt fogom képzelni xd Így hogy nem ismerlek is nagyon jó fej lehetsz ez biztoooos :D Köszönöm ezzel feldobtad a napomat ^^ 14/L
2013. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!