Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te kire mondod azt, hogy...

Te kire mondod azt, hogy idegesítő, fárasztó? Hogy ne legyek az senkinek?

Figyelt kérdés

Van 1-2 ember aki azt mondta, hogy idegesítő vagyok neki, hogy sokat beszélek. De a barátai ezeknek, akikkel jó viszonyban vannak, azokkal 5x többet beszélnek mint én. Szóval valószínűleg nem a beszedemmel van bajuk, hanem velem.

Hogy ne legyek senkinek idegesítő? Legyek mindig szótlan? Akkor nem tudom zavarni őket?

Téged ki tud idegesíteni, fárasztani?

Ha nem szólalok meg, az jó lesz?



2013. dec. 22. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ugyanezt mondja mindenki, de sajnos főként a család. Én nem szólok hozzájuk. Együtt lakunk és alig beszélünk, ha apám itthon van, akkor meg ki se jövök a szobámból.
2013. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én arra mondom, akinek 1 vagy max 2 témája van csak és állandóan ha próbálok másról is beszélni vele, folyamatosan visszakanyarodik... meg arra aki elmond 1 dolgot 10-szer egymás után, mintha elsőre nem értettem volna meg, meg arra aki ha mesél olyan aprólékosan meséli el a sztorit hogy pl :"beszéltem egy csajjal aki piros blúzban kék szoknyában, fekete cipőben volt" kit érdekel miben volt???? meg az aki nem hagy szóhoz jutni... valamit kérdez mire válaszolnék rá már mondja tovább a saját szövegét... oda se figyel rám csak saját magára... na én az ilyen embereket tartom idegesítőnek, fárasztónak :) és igen akinek be nem áll a szája csak mondja mondja mondja... észre se veszi hogy baromira nem érdekel és már figyelni sincs erőm rá akkor is mondja :D
2013. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

aki enegia vámpírkodni próbál.

mondja-mondja a magáét,de nem figyel a válaszra,és szinte soha nem kérdez.

persze ezek velem rosszul járnak,mert beviszem őket az erőbe garantáltan,rajtam senki nem fog jóllakni.


a beszélgető partnered figyelmét egyszerűen tesztelheted,elkezded mondani amit szeretnél a felénél abbahagyod és vársz.

ha rákérdez,hogy és mi lett végül,akkor van érdeklődési szintje és befejezed a sztorit.

alapvető illem,hogy te is kérdezz,érdeklődj aztán hallgasd is meg.

aki nem kérdez soha egy párbeszédben,az vagy full bunkó,vagy totál érdektelen.

2013. dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azt mondják, hogy idegesít, hogy sokat beszélsz akkor ne beszélj és nem leszel nekik idegesítő.


Különben meg ha valakinek valami nem tetszik azzal az emberrel ne is foglalkozz.


Nekem már azt is mondták, hogy nekem olyan pár kell aki néma... :D


Nekem inkább az tud zavaró lenni ha valaki olyan nagyon kuka.

2013. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!