Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyuloltél már valaha valakit?...

Gyuloltél már valaha valakit? Hogyan oldottad meg a problémát? En most ilyen helyzetben vagyok, nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Még soha senki iránt nem éreztem így, persze voltak már emberek akik egyszeruen nem voltak szimpik, de nem érdekeltek, nem foglalkoztam veluk és kész. Ilyet viszont még nem éreztem, hogy valaki ennyire irritáljon, ennyire unszimpatikus legyen nekem, rendesen ha meglátom okolbe szorul a kezem. nem tudom hogyan kezelni az érzéseimet. Ti mit tanácsoltok? A legrosszabb az egészben, hogy párom testvérének feleségérol van szo.

2013. dec. 22. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze. Bár én ezt nem tekintem problémának, így nem is látom, mit kéne ezen megoldani. Ez is egy érzés, el kell fogadni.

Én próbálom izolálni magam az olyan emberektől, akit utálok.

2013. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is vannak jobb napjaim mikor huzamosabb ideig nem látom, de sajnos annyira kozeli családtagrol van szó, hogy még véletlenul is, de néha osszefutunk. Például ma is így volt, nem tudtunk róla hogy anyóséknál vannak...
2013. dec. 22. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerüld nagy ívben
2013. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt gyűlölöd ennyire? Nem lehetne megoldani?
2013. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonloan vagyok enis egy szemellyel,szerencsére nem latom gyakran de az is sok,és épp ezt mondtam a csaladomnak hogy még ilyen emberrel nem találkoztam akit ennyire utáljak,nem is hittem hogy létezik ilyen,és sajnos nem látok megoldást.
2013. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig utáltad, vagy ez új érzés? A párod hogyan érez iránta?
2013. dec. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!