Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szimpatikus számodra egy...

Szimpatikus számodra egy olyan ember, aki veled jófej, de másokkal bunkó?

Figyelt kérdés

Példa:

Új munkahelyre kerülsz, a kollégád nagyon kedves veled (mert érdeke neki), de másokkal bunkó, arrogáns, lekezelő látszólag ok nélkül.

Azt akarom kideríteni, hogy szimpatikus-e az embereknek egy alapjáraton nehezen elviselhető egyén, ha az valamilyen okkal megerőlteti magát, hogy elérjen valamit a kedvességével.


2013. dec. 23. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nagyobb baromságot nem tudsz kérdezni? Kinek lenne szimpatikus egy ilyen ember aki mindenkivel buknó és velem is csak érdekből kedves....
2013. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy is feltehettem volna a kérdést, hogy zavar-e, ha egy veled jófej ember másokkal paraszt?
2013. dec. 23. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Úgy már értelmesebb, de akkor is ugyan azt a választ kapod mindenkitől valószínűleg. Eleve nem fogok egy olyan emberrel barátkozni egy új munkahelyen, akit mindenki utál, mert van okuk is rá, mert egy bunkó paraszt, nekem meg nyalna, mert a többiek ugye ki közösítik, így énis oda kerülnék ahova ő.
2013. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha csak később derül ki, hogy másokkal milyen?
2013. dec. 23. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Elõbb-utóbb veled is olyan fog lenni!
2013. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyet. Népszerű ember (amolyan sztárféle lenne) mindenki egymás sarkát tapossa, hogy a közelében lehessen, de ő nagyon megválogatja, kivel áll szóba. Én is a "kivételezettek" között vagyok és erre büszke vagyok, nem zavar, amikor másokat leráz, elvégre nem lehet annyi emberrel egyformán viselkedni, nem szakadhat százfelé, nem barátkozhat minenkivel.
2013. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!