Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki a szimpatikus ember állásin...

Ki a szimpatikus ember állásinterjún?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen személyiség számít manapság szimpatikusnak az embereknek? Voltam egy állásinterjún, ahol "pofára" megy, hogy kit vesznek fel. Magyarul aki a legszimpatikusabb volt azt veszik fel.
2010. nov. 24. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkától függ. Üzletkötőnek a nyomulós nagyszájúakat szeretik felvenni, segédmunkásnak azt, aki inkább csendben marad és csinálja, amit utasítanak neki.

Amúgy tényleg gáz, hogy vannak ilyen felvételiztetők. Eggyel én is találkoztam, semmit nem kérdezett az interjún, csak közölte, hogy megkaptam a munkát. Persze tetszettem neki. Aztán mikor kiderült, hogy nem kölcsönös, érdekes módon két nap múlva ismét munkanélküli lettem...

2010. nov. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"ízlések és pofonok különbözőek"

Tehát minden interjúztatónak más szimpatikus.

Nem attól függ, hogy "manapság" vagy régebben történik, hanem a személyektől.

2010. nov. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem én lennék a szimpatikus. általában nagyon izgulok ilyen helyzetekben, szóval nem nyújtom a legjobb formámat.

szerintem fontos, hogy frappáns válaszokat tudjon adni, talpraesett legyen...

2010. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor csak reménykedni tudok, hogy szimpatikus voltam, máig ígérték a választ, amit még nem kaptam...
2010. nov. 26. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint majdnem minden első interjú a szimpátián múlik. A sok kérdés csak körítés, de ez valahol rendjén is van senki se akar ugye olyan emberrel dolgozni aki nem szimpatikus neki. Ember és helyzetfüggő hogy ki a szimpi és ki nem. Ha nem kaptál választ és máig igérték, akkor sajna sokmindenben ne reménykedj.
2010. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is sok függ, hogy miylen az a munkahelyi közösség, akik közé új munkatársat keresnek.
2010. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!