Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire fontos...

Szerintetek mennyire fontos ez a tulajdonság az előrejutáshoz?

Figyelt kérdés
Sok embert szoktam látni, akik kétszínűek, nagyon feltűnően nyaliznak, ha épp el akarnak érni valamit. Például a szóbeli vizsgán megdicséri a tanárnő körmét, vagy a csoportos interjún kérés nélkül mondja, hogy majd ő elintéz valamit és folyamatosan jópofizni próbál az interjúztatóval (nem ugyan az volt a két ember, de ilyesmiket tapasztaltam). Engem ez nagyon irritál, szerintem szörnyen idegesítőek az ilyen emberek, én akármennyire megerőltetném magam, nem lennék erre képes. Viszont így bennem van az, hogy sosem fogok előre jutni az életben, mert például egy előléptetésnél vagy interjún gondolom a nyomulós, nyalizós emberek vannak előnyben. Vagy rosszul gondolom? Másokat is irritál ez a viselkedés? Nekem ilyenkor az jut az eszembe, hogy mivel mással nem tudják, így akarják felhívni magukra a figyelmet.
2013. dec. 26. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy összetett dolog, de kell, ha mással nem tudod kivívni a tiszteletet.
2013. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesítenek az ilyen emberek.Ha valamit elérek az életben ne azért legyen mert benyaltam magam valakinél.Sajnos mindig lesznek hasonló emberek.
2013. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!