Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Dave Gahan-röl,...

Mit gondoltok Dave Gahan-röl, úgy mint zenész, és mint ember? Szeretitek, fontosnak tartjátok a munkáját?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó zenész és szerintem mondhatni, hogy jó ember is lehet, amennyi lejön belőle. Néha egy tajtparaszt, de máskor meg egyszerűen nagyon normális a rajongóival. Szeszélyes.


Zenei oldalról szerintem tehetséges, szeretem a stílusát, a hangját és mondjon bármit is, azért - szerintem - nem tudna tovább élni a Mode nélkül, a rajongói és a zene nélkül.

2013. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
volt idő, amikor a szeretőmnek akartam, aztán a társamnak, aztán a gyermekem apjának. Ma már a saját apámnak. Én személy szerint szeretem- már amennyire szeretni lehet egy olyan embert, akivel még egy szót sem beszéltél :) Biztos nem egy egyszerű lélek ( bár mindenki bonyolult valakinek )és a mai napig megvannak a sajt démonjai, amikkel küzd. Oldalakat tudnék róla regélni, ezért most hagyom abba :D
2013. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Volt idő, amikor a szeretőmnek akartam, aztán a társamnak, aztán a gyermekem apjának. Ma már a saját apámnak." - Nem azért, de én még ma sem rugdosnám ki az ágyamból, ha úgy hozná az élet :P Bármennyire is a lánya lehetnék én is! XD
2013. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
na jól van, beismerem, hogy én sem ütném agyon szívlapáttal ha az ágyamban találnám :D
2013. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ó, határozottan nem... főleg azok után, amit a színpadon művel, hjaj.... :P Na jól van, a fangirl ismét felkiáltott odabent xD
2013. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem nagytatám lehetne szinte, de én bárhogyan örülnék neki, csak legyen itt!!! :) <3
2013. szept. 20. 08:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, az ellen már Dave-nek lenne némi kifogása xD
2013. szept. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, az könnyen meglehet... XD
2013. szept. 20. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kereken egy tízessel vagyok fiatalabb Dave-nél, kb 17-18 éves koromban váltam a rajongójává és mondhatni példaképem lett Ő. (Én is ffi és nem vagyok homi, hanem példaértékkel bír Dave személye)

Nekem azért szimpatikus ő nagyon, mert a lelki világa és a beállítottsága nagyon sokban hasonlít az enyémhez. Amikor olvastam róla leírásokat, a sztorijait, a könyvet, ami róla is szól, meglepődtem, hogy mennyire hasonlítunk. No nem küllemre. :)

Zenészként pedig csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. A DM lemezeken is azok a számok tetszennek a legjobban, amiket ő ír. És szeretem a szólóalbumait is.

2013. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem is Dave a példaképem... :)))))

Csak 10? :) Én 38. :)

2013. szept. 30. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!