Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt nálatok olyan időszak,...

Volt nálatok olyan időszak, mikor ha valaki jött mondjuk a szüleidhez, akkor csak kimentél köszönni neki és visszamentél a szobádba v. egész végig ott voltál?

Figyelt kérdés
mikor van ez a viselkedés egy embernél?

2013. dec. 26. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 90%-ban ezt teszek, ha nem hozzám jönnek akkor mit üljek ott.
2013. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, persze volt ilyen kamaszkoromban.

Sokszor most is ez

2013. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hány évesek vagytok most, nemet is írjatok!
2013. dec. 26. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a szüleimhez jöttek mi a fenének lettem volna ott? Ha rokon jött, az hozzám is jött, így ott voltam. Idegennek max köszöntem, és csináltam a dolgomat tovább. Ha kellett ott mentem el, ha szólt hozzám feleltem, de nem ültem a nyakukon. Ahogy anyámék sem az én nyakamon, ha egy haver jött hozzám.
2013. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hozzám jönnek, elég bunkóság lenne, ha ott ülnék - életkortól függetlenül.

Mint, ahogy a szüleim sem ülnek ott soha, ha hozzám jönnek.

2013. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván 13-15 évesen nem üldögéltem ott a borozgató 30-40-es szüleimmel és barátaikkal, mert hozzá se tudtam szólni semmihez, nem is hozzám jöttek vendégségbe. Persze szülinap, névnap, egyéb köszöntések esetén nem értem, minek vonul vissza az ember. Most 19 vagyok, olyan 16-17 éves korom óta üldögélek a vendégekkel kint, mivel már elég felnőtt vagyok, értem miről beszélnek, hozzá tudok szólni, és érdekel is.
2013. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Volt, sokáig tartott míg 1. nem voltam már annyit otthon 2. el tudtam dönteni kivel akarok kinn maradni 3. el tudtam dönteni hogy 10 percig, vagy végig kinn akarok-e velük maradni.

Aztán elköltöztem.

2013. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy ki jön, ha normális, és ha a régi időkről beszélnek, akkor velük vagyok. ha az a szomszéd jön, aki csak arról tud beszélni, hogy ki kivel jár, más dolgairól, amihez neki semmi köze, akkor ki se megyek.
2013. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!