Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy el tudjam...

Mit tegyek, hogy el tudjam fogadni magam, és ne irigykedjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban,akibe az a fiú szerelmes,akibe szerelmes vagyok. Ő népszerű,szép,sok barátja van,baromi tehetséges,okos,értelmes,szóval még beképzeltnek,plázacicának sem lehet mondani. Én sokszor érzem értéktelenek magam. Egyébként az normális,ha néha arra gondolok,hogyha más barátaim lennének,akkor boldogabb lennék? Ilyenkor bűntudatom van...lehet,hogy akkor nem is szeretem igazán a barátaimat? Vagy ti is gondoltatok már hasonlókat? És mit tegyek,hogy nagyobb legyen az önbizalmam?

2013. dec. 26. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
irj és beszélgetünk :)
2013. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem ismerkedj akkor másokkal is, és keress magadban valami jót! Meg higgy abban hogy te is lehetsz valakinek jó:)
2014. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!