Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » El lehet fogadni valahogy,...

El lehet fogadni valahogy, hogy én vagyok a legcsúnyább az évfolyamon?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. A főiskolán, ahol tanulok, én vagyok a legcsúnyább. Önbizalomhiányos vagyok, de nem amiatt mondom. Sajnos itt is feltettem ezt a kérdést, ahol 1-2 emberen kivül, mindenki csúnyának tartott. Ez az 1-2 ember probált tanácsokat adni, azt megprobáltam megfogadni, de nem lett jobb az összkép. A csoportom végülis nem csúfol, de azért néha éreztetik, h nem vagyok egy szépség. Jol tanulok, próbálok kedves is lenni mindenkihez, de általában nem ngyon merek beszélgetni másokkal, mert kevesebbnek érzem magam, mint ők, folyton arra gondolok, hogy mit gondolhat most rolam, mi jár a fejében. Valahogy el tudom fogadni ezt és pozitívabb lehetek? Mit tegyek?
2013. szept. 2. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért gondolja szinte az összes magát csúnyának tartó ember azt, hogy folyton azon agyal mindenki, hogy milyen iszonyatosan néz ki ő, lehet, hogy az önbizalomhiány az oka. Hidd el, ha kedves vagy és értelmes társaságban vagy, tudsz velük beszélgetni akkor le se fogják sz*rni, hogy milyen a külsőd. Szóval próbálj meg igenis beszélgetni a társaiddal, ismerjenek meg, ne hagyd, hogy csak a külsőd alapján tudjanak megítélni, mert ha belegondolsz, ha nem ismersz valakit, arról csak a külseje alapján tudsz véleményt formálni.

És igen, az is sokat segítene, ha megbékélnél önmagaddal, mert akkor nem feszengenél ha egy társaságban vagy, hanem fel tudnál kicsit oldódni te is és jobban éreznéd magad.

2013. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A külső egy adott dolog, bizonyos szinten. A kisugárzással, magabiztossággal, kedvességgel sokat lehet javítani ezen. Rontani is. Hiába szép valaki, ha nem szépet sugároz, nem mosolyog, rideg a tekintete, zavart, akkor senki szerint sem szép.

A másik tényező a belső érték. Nem a szépség a minden, van mellette egy csomó más is, amitől érdekes egyéniség, kedvelt személyiség lehetsz.

Ami nagyon fontos, az ápoltság! Azzal is széppé, vonzóvá teheted magad!

Építkezz abból, amid van! Biztos, hogy ki lehet hozni belőled a legtöbbet, és akkor akár még szépnek is láthatod magad. És biztos fogsz találni egy olyan fiút, aki szépnek lát. A szeretetem múlik, hogy látjuk a másikat.Egy anya is szépnek látja a gyermekét, akármilyen is az. Tehát aki szeret téged, az nem lát csúnyának. Aki meg nem szeret, annak nem is számít a véleménye, nem? :)


Hidd el, a szépség nem csak az, hogy elég szabályosak -e a vonásaid, elég fitos -e az orrod, hacsak nem fotómodell akarsz lenni.....;)

Szóval ne fogadd el, amilyen vagy, amennyiben elégedetlen vagy magaddal, hanem tedd magad vonzóbbá:)

2013. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság képet kérni? Csak kíváncsi vagyok, hogy mitől tartod magad annyira rondának. Lehet csak eltúlzod...
2013. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17 évesen főiskolán???
2013. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen 17 évesen lehetséges már felsőoktatásban tanulni, elég hihetetlen, de igaz.
2013. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hogy tanulhatsz 17 évesen már főiskolán?:OO Amúgy meg szerintem szarj mások véleményére, úgysem a külső a lényeg!:)
2013. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért hogy nézel ki?
2013. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
menj el fodrászhoz, sminkeld magad, hátha több önbizalmad lesz
2013. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem kérdést. Ha elfogadod, ha nem, akkor sem változik semmi.
2013. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdésed,szivi....
2013. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!