Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lettek a nők ilyen...

Mitől lettek a nők ilyen tűzről pattanóak?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt társkereső oldalakon még voltak számomra az én ízlésemnek megfelelő, visszafogottabb nők. Most meg mindegyiknek bulizós képe van fent. Olyan nézésük van, hogy mindjárt leszakítja az ember ruháját. A divat az, ami dominál, minél drágább cuccokban vannak, Görögország-ban, Hawaii-on stb... vannak lefényképezve.

2013. dec. 27. 02:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg a botox nők tömkelege található fent társkereső oldalakon.
2013. dec. 27. 02:11
 2/7 A kérdező kommentje:
A legmegfelelőbb jelző számomra szószerint a "csendes társ". Nem az a tűzről pattant hat napig bulizok egyfolytában fajta nő.
2013. dec. 27. 02:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiszen a nők 80-84%-a mind tűzről pattant, hat napig bulizok, csak futok, futok mert nem érek rá! Sohasem állnak le. Meg a botox hajlam, ami már nagy tendenciában jelentkezik a nőknél.
2013. dec. 27. 02:28
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert én olyan vagyok, hogy én inkább öszzpontosítok a természetre és a belsőségesebb dolgokra, mint az, hogy: -Hello! Mivan! Jót buliztunk tegnap, holnap is úgy beba*zunk, hogy megyünk a detoxikálóba.


Már bocsi, hogy így, darabosan szedtem össze a gondolataimat.

2013. dec. 27. 02:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre van a kereslet. Valoszinuleg nem is olyannak akarnak tetszeni mint te, hanem hasonlo kaliberunek mint ok. Vagy ok is visszafogottabbak voltak, de nem jottek be ugy senkinek, aztan megvaltoztak, esetleg letoroltek magukat az oldalrol. Meg rengeteg oka lehet..

De mostanaban mar a 12-16 eves lanyok tobbsege is melyen dekoltalt ruhakat hord magassarkuval meg szuk nadraggal, es smink nelkul szinte ki sem lepnek az utcara. Megis mindig oket veszik eszre mert feltunobbek. Mivel sok visszajelzest kapnak igy, azt hiszik ez a jo es csak folytatjak. Blah blah blah az idosebb csendes csajokat meg mar biztos lenyultak, vagy rossz helyen keresed oket

2013. dec. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert szeretnek bulizni! + a visszafogottak szerintem fel sem teszik magukat a netre, mert az már önmagában tűzrőlpattantságot feltételez.
2013. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, már megint én vagyok a hülye, szokás szerint. Akkor ezentúl nem foglalkozok az emberekkel.
2013. dec. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!