Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz környezetben mind...

Rossz környezetben mind agresszívvá válunk?

Figyelt kérdés

Én sajnos elég rossz környéken nőttem fel az alföld közepén egy kisvárosban.

Azt vettem észre magamon hogy ez a város megváltoztat mindenkit.

Egyre tőbb a bűncselekmények száma mindennaposak a lopások a provokációk és útonállások.

Évente kijönnek a kommandósok minimum 2x mert valaki nem bír magával soha.

Szerény jólelkű jóindulatú embernek vallom magam. De azt vetem észre magamon egy idelye hogy kisebb dolgokon is fel tudom húzni magam és ami a leg rosszabb hogy nem tudok mérlegelni.

Például ha úton szórakozóhelyen atrocitás ér rögtön kíméletlen támadó módba vált a fejemben a forráskód.

Mivel nem vagyok palaentolid így nem túl izmos felépítésem révén szeretek eszközöket használni. És elég jól használhatom mert folyton a rendőrségen kötök ki..

-Aztán emiatt már többször kerültem bajba..

Én nem tudom miért találnak be az olyan emberek akik erejüket fitogtatva belekötnek az élő fába. Sose szólok be senkinek sehol.

-Mit tehetnék??

Azzal ne gyertek hogy ne foglalkozz velük meg költözz el mert van egy haverom ö meghunyászkodott lassan 30 éves és egy lelki roncs ,szegényt naponta szívatták/szivatják mindenféle ocsmány dologgal. Elköltözni el tudok de a szülői házat valamilyen szinten őriznem kell hogy a tudjuk kik ne merészkedjenek be lopkodni ami mozdítható.

-Szóval fogalmam sincs hogy jöjjek le erről a terminátor módról úgy hogy a tisztes távolságot is tartassam magam körül..



#Terminátormód
2013. dec. 27. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, és milyen megoldás jutott eddig eszedbe?
2013. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Kigyúrom magam mintegy állat és élek a mellékhatások miatt 50 éves korig max.


2. Elköltözök a környékről és a kapualját végigpakolom macicsapdával. "Bár ez meg igen csak költséges.


3. Idegnyugtatókon és kábító bódító szereken élek hogy ne is érdekeljen a világon semmi.


Valamelyik megoldás esélyes a 3-ból. De ha van jobb meghalgatom.

2013. dec. 27. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A környezettel az ember hozzáállása is változik,ez így a természetes. Ha nem tetszik a környezet elköltözhetsz, megváltoztatni úgy sem tudod.
2013. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!