Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magabiztosságot/ önérvényesí...

A magabiztosságot/ önérvényesítést szerintetek is új környezetben érdemes gyakorolni?

Figyelt kérdés
Régen nyuszibb voltam ,de felnőttként 30 felett változtam sokat.Az új lakóhelyemen megismertek határozottabbnak.Viszont amikor otthon laktam a szüleimnél,még ha fejemre álltam sem tudtam határozottnak lenni.Sőt,ha visszatérek a gyerekkori környezetem színhelyére,akkor megint degradálva érzem magam(nem számít a véleményem s.t.b)Kicsit most aggódok,januártól megyek dolgozni ha minden jól alakul.Új helyen mindig szorongok,és később nyílik ki a csipám.Tartok a visszaeséstől.Nektek mi a tapasztalatotok ezen a téren?
2013. dec. 2. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok olyan tapasztalt mint te (18)... csendes okos lánynak tartottak a suliban aztán a gimiben, ez rajtam is maradt. Elhatároztam hogy az egyetemen minden más lesz mert szerintem fontos az első benyomás mert ha már az elején beskatulyáznak abból nagyon nehéz kimozdulni. Szerintem érdemes megmutatnod hogy ki vagy igazából, sok sikert hozzá!
2014. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!