Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tahóság belenézni valakine...

Nem tahóság belenézni valakinek a pénztárcájába? Te belenéznél?

Figyelt kérdés

A "bele nézni" úgy értem, hogy a haverommal vásároltunk, és a pénztárcája tele volt 500-1000resekkel, és mikor fizettünk guberálta az aprót, és az eladó megjegyezte: "óóó, van ott pénz!"

Nem bunkóság ez kicsit?



2013. dec. 29. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De, ez bunkóság!
2013. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 intrepid ***** válasza:
100%
Eladók: ha nagy pénzzel fizetek, megkérdik, nincs 40 forint, ha csörgő pénzzel fizetek, pofákat vágnak. Ahogy éppen nekik jó a kassza dolgában.
2013. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De, bunkóság. Nem, nem néznék bele.
2013. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
De, nagyon bunkóság. Főleg egy idegennek, mint a példában is. Semmi köze hozzá, hogy a vásárlónak mennyi, milyen pénze van.
2013. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
A pénztáros azért néz bele, mert már teli van a töke a naponta 500 kreténnel, aki 5 percig matatja a pénzét, és akkor se találja meg, amit akar.
2013. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem bunkóság. Az a bunkóság, ha utána kéregetek.
2013. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát az ilyet nem illik, az egyszer fix.
2013. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én úgy mentem egyszer vásárolni az egyik hiperszuper marketbe, hogy vittem egy zacskónyi pénzt, de csak fémpénz volt, na...nagy bevásárlást csináltam, és azzal fizettem, mikor fizetésre került a sor, csak átadtam az eladónak, láttam, amint a pupillája, kétszeresére nőtt, megkérdezte, nincs e papírpénzem, mondtam neki, hogy ez pont annyi lesz...hát nem volt annyi, de átszámolta,kb 15 percig:)

az összes soromban lévő ember átment másik sorba...

utána fenn maradtam ezer ft-tal, azt papírpénzben adtam neki oda.

2013. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
8-as, és akkor ezzel a szép kis sztorival mégis, mit akarsz bizonyítani, azon kívül, hogy bunkó vagy, és élvezed, hogy feltartasz egy csomó embert, na meg, hogy még számolni sem tudsz...?
2013. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es

gondolom ismered a talpas búvárszivattyút?

ha nem, leírom a működését:)

te beállsz egy lavor vízbe előttem, én meg egy székre állok előtted.Rajtam hiányos az öltözék, rajtad lehet, az engem nem érdekel, és csak szívni kell, mikor előtted állok...hogy mit?

...nem is tudom, ezért talpas búvárszivattyú.)

2013. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!