Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon létezik a világon...

Vajon létezik a világon nagyobb hazugsá annál, ha valaki azt mondja: "Én sose szoktam hazudni"? Szerintem ez akkora földrengető hazugság, melynél nagyobb nem is létezik. Vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Hát, mindenki magából indul ki.... :)))
2013. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert szerencsére vannak nálad különb emberek is, akik nem hazudják végig az egész életüket. Csak mivel te nyilván akkor is hazudsz, ha kérdezel, ez tűnik természetesnek.
2013. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Na azért ne állítsátok már, hogy egyetlen egyszer sem hazudtatok életetek során, mert ekkora kamu tényleg nincs. -.-
2013. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

na ez az!

és mélységesen lenézem és megvetem azokat az embereket akik ilyet állítanak!


kérdés: ha egy rosszkedvű reggelen erőt veszek magamon és kedvesen mosolyogva jó reggelt kívánok az ügyfelemnek miközbne legszívesebben rávágnám az ajtót-na az nem hazugság?



egyetlen egyszer sem hazudtatok életetek során, mert ekkora kamu tényleg nincs. -.-

2013. dec. 30. 14:25
 5/9 A kérdező kommentje:

de egyébként a második tisztelt hozzászóló figyelmét elkerülte a "soha". nem hazudom végig az életem, de az hogy "soha" nem hazudok na ez a létező legkapitálisabb hazugság.

és mégis van aki ilyet mond. vagyis van olyan akasztani való barom, aki ilyet mer állítani...


no comment.

2013. dec. 30. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Az "Én sose szoktam hazudni" teljesen más, mint az, hogy "Én soha életemben nem hazudtam még". A képmutatás sem egyenlő a hazugsággal. Nem hiszem el, hogy ennyi fogalomzavaros ember él. Nem is értitek a jelentését amiről beszéltek. :D Idióták. :D Kérdező, mindig így fel tudod húzni magad az élet dolgain? Vidám életed lehet. Gondolom ülsz egésznap a gép előtt és más dolgod sincs, mint ilyeneken elmélkedni unalmadban, aztán felcseszni rajt az agyad. :))) Bájos. :)))
2013. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A VILÁGON semmi különbséget nem látok.

de a világon semmit.


magyarázd el!


Én sose szoktam hazudni" teljesen más, mint az, hogy "Én soha életemben nem hazudtam még

2013. dec. 30. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki mindíg mikor mesél valamit, úgy kezdi, hogy " Ismersz, én sosem szoktam hazudni ! " Nem a fenét... :D Na de, vissza az eredeti témához. Egyszer néztem a Discovery-n egy műsort, amiben pont a hazugságról volt szó. Egy átlag ember aki sulizik és/vagy dolgozik, tehát sok emberrel beszélget, napi 200-szor hazudik, akarattal vagy akaratlanul. Perpill és is hazudtam, mert azt állítottam, hogy 200-szor, pedig nem vagyok benne biztos... Szóval érted... ;)
2013. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát ez az! mondjuk számolni én se számoltam még össze, de ezek után mégis mit lehet mondani annak az idiótának aki magából kikelve bizonygatja: ő aztán SOHA!

de SOHA!


(mondjuk van még egy ilyen ember, igen ismert, ugye jelen tisztelt mininszterelnökünk is mondott effélét. ugye hogy ugye.)


napi 200-szor hazudik, akarattal vagy akaratlanul.

2013. dec. 31. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!