Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tudnak, az emberi...

Miért tudnak, az emberi kapcsolatok egy pillanat alatt elromlani, akár párkapcsolatban, akár családiban, barátok között?

Figyelt kérdés
ami tegnap szép emlék vele,ma már valaki szívében seb és megbeszéletlen,lerendezetlen ügy...én mindig próbálok mindenkivel mindent tisztázni,de a másik fél menekül vagy ,nem hajlandó a nyitottságra vagy amit mondott az később derül ki hogy meggondolatlan,hazug kijelentés miért?

2013. dec. 27. 15:35
 1/2 A kérdező kommentje:
sokszor azt érzem nem erős a szeretet avgy nem létezik...mindenki kerül azt érzem aki tegnap még mindenét odaadta értem az ma már közelembe sem jön,a szüleim hasonlóan magamra hagynak amikor a legösszetartóbb pillanatokban is egy család voltunk,hallani sem akarnak a gondjaimról,és inkább kioktatás és negatív vélemény az osztályrészem
2013. dec. 27. 15:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a másik fél nem veszi komolyan a kapcsolatot, hanem lesz, ahogy lesz elgondolás szerint áll hozzá. Az ilyen emberekből hiányzik az a testrész, amit úgy hívunk, hogy gerinc.

Én "megismertem" egy lányt itt, 3 hónapig leveleztünk, jókat beszélgettünk, csomó mindent megtudtunk egymásról, kialakult a kölcsönös szimpátia, aztán eltűnt. Annyira nem méltatott, hogy elköszönjön. Én pedig örülök, hogy ez csak virtuálisan történt meg, nem pedig a valóságban.

Szóval kedves kérdező, az emberi kapcsolatok nem romlanak el maguktól, hanem valamelyik fél elrontja, anélkül, hogy tudatában lenne annak, hogy a másikban károkat okoz. Ilyen világban élünk. Szemetek a az emberek. Tisztelet a kivételnek.

2013. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!