Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy nagy általánosságban 40 felett mindenki elfelejti az álmait és csak gürizik?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Mert a bankok kiszivattyúztak több ezer milliárd forintot a hitelekkel - miért is kergették el mindig a kereskedő népeket a történelem folyamán? - és emiatt semmi pénz nincs arra, hogy valaki a hobbijának, álmainak tudjon élni. Kenyérre sincs pénz az országban. Az álmok a mókusvakítás része, hogy higgy még fiatalon abban, hogy majd neked sikerül, majd neked

neked összejön.

Bár tény, hogy sokat segíteni a pozitív gondolkodás. Mint a tengerentúlon.



Olyan világban élünk, ahol a - gazdasági nagyhatalmak - az informatikai szuperhatalmak, kényükre kedvükre kémkedhetnek, bármilyen ország felett, kontrollálva azt, hogy milyen irányba fejlődjön a világ.

DE majd hogy nem meg is érdemli az az ország, ahol a parlamentben iPad-eket osztogatnak a politikusainknak. Nem mintha nem tudnának ki be járni már OS-ben.

2013. dec. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Kell pár év, hogy felébredjünk és észrevegyük, hogy bilibe lóg a kezünk.
2013. dec. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert beüt az élet.

40 felé már majdnem mindenkinek kialakul az élete, vannak dolgok (és személyek) amikért/akikért felelősséggel tartozik, már nem hajszolhatja úgy az álmait, mint régen, mikor akár mindent feltehetett egy lapra.

2013. dec. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Én 45 évesen kezdtem új életet.

Új ország, minden szempontból új élet. Örülök, boldog vagyok, minden szempontból (család, munka, barátok)


Szerintem azok adják fel, akikben sosem volt annyi bátorság, hogy új ösvényt tapossanak maguknak, mert ugye a járt utat járatlanért... Azok adják fel, akiket túlságosan megviselt az elmúlt 23 év, és egészségileg belerokkantak. Azok adják fel, akik szégyellik a régi álmaikat - mert akkor nem tudták megvalósitani, ma már letagadják, hogy valaha akarták.

Én így látom

2013. dec. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem már 30 felett is!
2013. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 homo ludensz ***** válasza:
72%
Én sem hiszem hogy valakinek az volt a gyermekkori álma hogy egy futószalagon teszem azt 4 csavart géppel becsavarjon,mert lehet az a világ legmodernebb repülője,gépkocsija az illető maga is csak egy csavar.
2013. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem elfelejti, csak addigra rajon hogy milyen naiv volt fiatalon, es a realitasokra koncentral. Nem ersz ra almodozni, ha mar ott egy csalad akit el kell tartanod.
2015. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!