Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalatotok szerint azok,...

Tapasztalatotok szerint azok, akik fociznak és jó kiállásúak, nagy általánosságban nem kedvelhető vagy kedvelhető emberek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Általában nem kedvelhetőek. Tahók, leginkább. Sok focizó gyereket ismertem suliban akik ezt erősítették. Néhány utcányira van egy focipálya ahonnan megállás nélkül csak a káromkodás, ordibálás hallatszik.
2013. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sokszor fel vannak háborodva a focisták, hogy mennyire lenézik őket ezen a téren

eleinte én is csak legyintettem, de aztán megfigyeltem, hogy a focisták akik a környezetemben vannak tényleg elég idegesítőek és bunkók, persze nem mind

2013. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van nagyon kevés kivétel, de a focisták általában nagyon bunkók. Én mindig úgy voltam vele, hogy szeretem, tolerálom az értelmes embereket, de valahogy nekik erre igényük sincs.

L.

2013. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akit is ismerek, legtöbbje beképzelt p öcs. -.-'

Még ha lenne mire. Vágod?? :o MAGYAR FOCISTÁKRÓL beszélünk: Játszani nem tud, de egó az van rendesen..

2013. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!