Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó abban, hogy fogsz...

Mi a jó abban, hogy fogsz alkoholt, és egyből berúgsz tőle? Miért teszik ezt sokan?

Figyelt kérdés

Ismerek nagyon sok fiatalt, aki ha iszik, nem úgy iszik, hogy borozgat, sörözget, hanem egyből fogja a vodkás üvegeket, iszik belőle 3-4 kortyot, aztán indulhat a buli! És ezt az alkoholt megszorozza még fél-egy üveg borral, és még vodkával, ha nem más töménnyel.


Most ebben mi az élvezet?



2013. dec. 31. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami biztos van benne ha az egész világon jó üzlet és az emberek veszik, isszák...


Próbáld ki vagy ne.

2013. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük... gondolom ennyi IQ val rendelkeznek
2013. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Az igaz, hogy néha én is berúgok (kb 2-szer egy évben), de csak azért, hogy elengedjem magam, kieresszem a gőzt, azért pár alkalom szerintem kell évente.

De viszont egyik haverom, akit nem tudok megérteni, ő állandóan ezt csinálja. Elmegyünk valahova, és mindjárt alkoholt kell innia. Nem értem, hogy mi a jó benne, szerintem úgy is lehet jól éreznünk magunkat, hogy nem iszunk alkoholt.

De őt bármikor hívom, bárhova megy is, mindjárt úgy kezdi a sztorizgatást, hogy "marhára berúgtam" vagy "tisztára beb*sztam", vagy "telehánytam a wc-t" vagy "nem tudom hogy jutottam haza", stb. Pedig már felnőtt ember, rég ki kellett volna nőnie ezt a korszakot. Aztán persze hónap végén jön a szokásos szöveg, hogy alig van pénze, meg hogy nekem sokkal könnyebb, mert többet keresek.

Megkérdeztem tőle, hogy ez mire jó? Mármint hogy alig van egy tiszta pillanata. Erre a válasz az, hogy nem tudja, csak jó.

2013. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lio77 ***** válasza:

Nem tudom mi a jó benne,sosem rúgtam még be,nem is akarok.

Ha buli van,vagy rendezvény és megkínálnak iszok egy pohárkával,nekem bőven elég annyi.Engem jobban idegesít mikor x és y bulizni megy péntek este,de már szerdán azt hallani mennyire baba..nak:) Csinálja,de ezzel felvágni elég buta dolog:D

2014. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig azért isznak, mert nyomorultak. Hiába mondják, hogy buliznak, meg lazítanak, mindenki nyomorában drogozik, és az alkohol kemény drog hiába legális.
2014. febr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na jól van,azért lehet kulturáltan is inni... nem az éjjel nappal budapest féle suttyókból indulj ki...úgyis lehet lazítani,hogy megiszol 3-4 finom minőségi sört,csakis az ízéért nem azért ,hogy mennyire beba...ál tőle.
2014. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt olyan élményem, hogy felejteni ittam. De ezt én nem hívnám szórakozásnak, mert nagyon nem jókedvemből tettem. Hidd el, ebben nincs élvezet. Nem akarok senki magánéletében turkálni, de az ilyen ember általában lelkileg sérült, és menekül valami elől. Lehet, hogy mondanak valami koholt indokot, mint pl. nem ismeri a mértéket vagy hasonló, de valahol mélyen valami nem oké.

Senki nem szeret matarészegen, okádva, bevizelve, esve-kelve és kiszolgáltatva lenni. A szesz méreg, és mint ilyen, alapvetően felettébb pocsék érzés egy mérgezést megélni. Inkább arra gondolj, hogy milyen élete lehet, hogy ez egy vonzó alternatíva, pedig pontosan tudja hogy mi vár rá.

2014. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!