Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pozitív dolgok történte...

Milyen pozitív dolgok történtek veletek a 2013-as évben?

Figyelt kérdés

Én például bekerültem abba az iskolába amiről mindig is álmodoztam.

Légyszi normális válaszokat!



2013. dec. 31. 20:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nekem ez az év nem volt jó , sőt..! Viszont már nincs víziszonyom mert legyőztem! :) Ez az egy jó volt 2013-ban!:)
2013. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mély barátságot kötöttem valakivel, akit megközelíthetetlennek tartottam, de sokra becsültem.


Megtanultam rendesen németül.


Sokkal lényeglátóbb lettem, jobb menedzser vagyok, jobban értek a hatékonysághoz. Megszabadultam sok felesleges tehertől és egyszerűbbé tettem az életem.

2013. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Voltunk Horvátban nyaralni,a gyereket felvették az álomsulijába,férjem kapott munkát én meggyógyultam egy nehéz betegségből,de összegészben sajna több rossz dolog történt mint jó-de a jóknak örülök és hálás vagyok,hogy nekünk ennyi is kijárt,-mármint a jóból.
2013. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy boldog új évet kívánok mindenkinek!!!
2013. dec. 31. 20:35
 5/13 Kini :)) ***** válasza:

- Tök jó helyeken voltam nyaralni (Kétszer is voltam a nyáron Erdélyben, egyszer ráadásul Nyárádköszvényesen :D Kedvenc helyem)

- A suliban a kevés létszám ellenére elkezdhettem oroszt tanulmni :D Egész nyáron ettől féltem, hogy nem indul el a csoport :DD

- Nagyon jó filmeket láttam :D (Gondolom, most furán nézitek ezt a sort, hogy milyen kis unalmas életem lehet, ha ez ekkora örömöt jelent, hogy láttam néhány filmet, de én imádok filmeket nézni, és filmkritikákat írni, tehát ez nekem egy nagy öröm volt :D)

- Regisztráltam az Interpalsra :) Jó fej emberek vannak ottan :)

- Elkezdtem egy kis regényt írni, és szerintem nem is rossz. Kis itthoni elfoglaltság

- Még februárban voltam síelni

- Jártam Krakkóban, ahova már rég el akartam jutni :D

- Jó Karácsonyom volt

Ennyi. :) Boldog újévet mindenkinek! :) <3


15/L

2013. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogytam 30 kilót.

Sokat tanultam, leginkább magamról, az életről, az emberekről.

2013. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Annyi volt a jó, hogy nem haltam meg... Szépen lassan megy csődbe az életem...
2013. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

leszoktam a tv nézésről. többnyire rendszeresen eljártam edzeni és elég egészségesen étkeztem.

de rengeteg rossz dolog történt velem főleg az utóbbi hónapokban elveszítettem kb minden embert magam mellől,jövőre mondhatni a nulláról kezdek mindent,az egész életemet!

2013. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó kettő ugyanígy vagyok én is!!
2013. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

-Leérettségiztem

-Nyáron dolgoztam

-Elkezdtem szórakozóhelyekre járni/jól érezni magam

-A suliban új embereket ismertem meg

-Elkezdtem konditerembe járni

-Mindenből 1.-re levizsgáztam a B-s jogosítvány megszerzéséhez


Persze voltak rossz dolgok is, de 2014-ben a fentieket szeretném tovább vinni és újabb jó dolgokat megismerni/elérni. :)

2013. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!