Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar, ha másoknak...

Titeket nem zavar, ha másoknak nagyobb önbizalma van mint nektek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
ha a beképzeltség határát surólja akkor egyáltalán nem
2014. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam
2014. jan. 2. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ezt mérni? Nekem mekkora van vajon?
2014. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán érdekel, hogy másnak mije van.
2014. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zavarni nem zavar, sõt jobban érzem magam az olyan emberekkel,akiknek van önbizalmuk, de igen nem összetéveszteni a beképzeltséggel, mert szerintem azoknak nem az önbizalmuk nagy, hanem valamivel ki akarnak tünni a tömegbõl.
2014. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor zavar, ha ápolatlan,rossz külsejű,és még is hatalmas az önbizalma.
2014. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De egy kicsit, de az is, ha valakinek nincs. Akinek van önbizalma, amellett alig tudok érvényesülni, akinek meg nincs, az meg lehúz. És mindezt azért, mert nekem sincs önbizalmam. És ez is zavar.
2014. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert nincsen kisebbségi komplexusom, hogy ilyeneken törjem magam.
2014. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az önbizalom nem zavar, főleg ha nagyképűséggel is párosul, valahogy lepereg rólam és ironikusan bánok az ilyen emberekkel, pl. még fényezem és dicsérem őket és magamban jót mulatok azon, hogy beveszik :)

De amúgy ritkán vagyok ám ilyen gonosz :)

2014. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bánszki Csilla ***** válasza:
Páromnak elég nagy van, nekem nulla, és a kapcsolatunk elején, mindig piszkáltam, hogy, mégis hogy lehetsz ilyen egós, aztán meg rájöttem, hogy ő inkább normális, és inkább sokat tanultam tőle, például, hogy először magunkat kell elfogadnunk, szeretnünk, hogy másokkal is el tudjuk hitetni, hogy értékesek vagyunk ( pl munkahelykeresésénél ez nagyon fontos) szóval már nem zavar, de az zavar, ha vki többet képzel magáról, mint ami.
2014. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!