Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek egyik melle nagyobb...

Akinek egyik melle nagyobb mint a másik, hogy fogadtátok el magatokat? Nagyon zavar?

Figyelt kérdés
És fiúk? Titeket zavar?
2013. márc. 14. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek nagyobb az egyik melle, mint a másik, csak van akinél jobban észrevehető, másoknál meg kevésbé.
2013. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Senkinek sem egyformák a mellei ugyanúgy, ahogy arcunk két fele sem egyforma. Nekem pl a bal mellem sokkal formásabb, mint a jobb (legalábbis szerintem), de mivel szinte a kezdetektől fogva látszódott az eltérés, így alakult ki bennem eleve róluk a kép. A párom szereti őket, nincs vele egyáltalán baja :-)
2013. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nehezen, de sikrült. Sok idő kellett hozzá. Még mindig zavar kicsit. A párom az elejétől elfogadta, nem zavarja, de engem mégis.
2013. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Annyira értelmetlen hülyeségen gondolkodik a legtöbb nő... mármint én is nő vagyok, de francokat sem érdekli hogy alig van mellem és hogy nem egyforma a kettő... mégis mit számít ez? Ki látja? A páromon kívül én magam csak... egyikünknek sincs gondja vele, mert ez egy tök lényegtelen dolog.
2013. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Minden nőnek nagyobb az egyik,mint a másik.Én kinevettem a barátnőmét,mert elsőre vicces volt,de semmi bajom nincs vele,nem zavar.
2013. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátomnak fel sem tűnt :) Lehet akkor feltűnne neki ha megmutatnám, hogy pontosan mire gondolok. :D
2013. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
5-ös, azért kinevetni nem szép dolog.... rosszul eshetett neki. Szerencséd, hogy nem mutatott ajtót.
2013. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerem a barátnőmet annyira,hogy tudjam,hogy min nevethetek,és min nem.Ő is nevetett rajta.
2013. márc. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen nagyon zavar.le is vágtam belőle bicskával
2013. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!