Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 12 éves lány vagyok, és már...

12 éves lány vagyok, és már mindenki ilyenekkel foglalkozik (bővebben lent). én gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy a lányok korán felakarnak nőni? Miért van az,hogy minden lány osztálytársam csak arról tud beszélni,hogy épp milyen a divat,melyikőjük kivel (idézem)kavar,meg sminkelnek....12 évesek vagyunk..miért nem tudják megvárni amíg rendesen felnőnek?Engem ezek a dolgok egyenlőre nem izgatnak...én gáz vagyok?
2014. jan. 2. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a normális
2014. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz :) Mindenki más. Engem is érdekelt más 12 évesen a smink, jó ruhák...stb. Egyikkel sincs probléma, amíg nem esnek túlzásokba.
2014. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisan gondolkodsz. Bár én 10 éve voltam 12, akkor még senki sem sminkelte magát az osztályból. 15 évesen végzősként kezdtük, de akkor is csak páran és nem suliban, mert ott lemosatták velük a tanárok :D Jahm, nem apácaképzőbe jártam ám, tök normális sulit képzelj el. 12 évesen minket tök más dolgok foglalkoztattak, szerintem amúgy a világ fordult nagyot azóta, nem veled van a gond.
2014. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz vagy, mert nem tudod használni a keresőt.
2014. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!