Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebből ti mit gondolnátok?

Ebből ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó lány barátommal kapcsolatban rájöttem, hogy nem is ismerem igazából, vagyis hát ezt nem igazán lehet leírni de tudok róla minden alap dolgot pl: kedvenc színe,étele meg minden ilyesmi de a magánéletéről semmit sem tudok. Még sosem láttam a házukat a szüleit és nem is szokott róluk beszélni ahogy az érzéseiről sem. Bár mondjuk ő egy olyan lány aki folyton csak mosolyog annyira, hogy a körülötte lévők is úgy érzik mosolyogniuk kell. Említettem ezt neki és szokása szerint elterelte a témát de nem hagytam és mérges lett aztán haza ment. Facebook-on ezt írta: Tényleg meg akarsz tudni rólam többet akkor ez egy tökéletes zene hozzá, mert az életemről szól. http://www.youtube.com/watch?v=qLxinLyad0E <<-és ennek a számnak az eredeti klipjét küldte de én nem vagyok olyan jó angolos, mint ő ezért kerestem magyar feliratos verziót.
2014. jan. 3. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
De ezt miért nem vele beszéled meg, főleg, ha olyan jó barátod? Ő most végre hajlandó neked egy kicsit többet mutatni a magánéletéből, és erre te ahelyett, hogy beszélnél vele, gyakorikérdéseken akarod megtudni, hogy miért olyan, amilyen, ráadásul itt senki nem tudja kiről van szó. Örülök azért, hogy én még tudok normálisan kommunikálni a barátaimmal, a párommal, a családommal és nem az jelenti a legfőbb összetartást, hogy tudjuk egymás kedvenc színét.
2014. jan. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hát ott van a felirat, ezen mit nem értesz, magyarul se tudsz?
2014. jan. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Biztosan fájdalmas multja volt, és nem akarja feltépni a sebeket.Biztosan szeret, de nagyon gyengén kell bánnod vele ha meg szeretnél maradni melette.És mesélj te a családodról.Ha lássa, hogy megbizol benne, biztos közvetlenebb lessz.Beszéld meg vele, hogy ha kell időt adsz, de szeretnéd megismerni minden oldalát.Legyél vele kedves, ne légy dühös, ha nem mond el egyből mindent, ezért van az, hogy van aki több mint egy évig jár eggyütt.Ahogy látod a zenében is, nagyon meg akart, vagy akar felelni valakinek, és e miatt esett bántódása.Értékeld, ez egy apró vita volt, és biztosan megtudjátok oldani:)
2014. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!