Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok arról az...

Mit gondolnátok arról az emberről akinek ez az idézet lenne kirakva borítóképnek FB-on?

Figyelt kérdés

Angolul lenne, magyarra lefordítom:

"Nincs szükségem szimpátiára,

nem fogok sírni és nyafogni,

Az életem a fény és a szabadság,

és ragyogni fogok amikor akarok."

Amúgy nagyon jó a szám, amiből van és lehet hogy az idézet depisen hangzik de a számot meghallgatva egyáltalán nem az. :D És angolul lenne.

Mehet FB-re vagy azt hinnék hogy van valami bajom? :D


2013. aug. 27. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az egész csak akkor ér valamit, ha valóban képes vagy, képes leszel ennek megfelően élni, és intézni a dolgaidat. Nagyon szép, és nagyon nagy belső erő, és persze ehhez társuló tudás, képesség és önbizalom, önmagadba vetett egészséges hit kell ahhoz, hogy a lényege, mint személyes hitvallás legyen jelen életedben.


Akár egyetlen egyszer is meginogsz a hétköznapi rohanásban, akár egyetlen egyszer is bármi kis apróságban kéred bárkinek a segítségét, ennek a gyönyörű idézetnek a lényege, az egész mondanivaló = a hitvallásod pattan szét, mint a buborék, és azzal együtt a te személyiséged is.

Attól kezdve nemcsak másoknak lesz az a véleményük rólad, hogy "pofa van, de belső tartalom semmi", önmagad előtt is kudarcot vallasz, és az bizony akár súlyos nyomokat is hagyhat az érzelmeiden, a belső tartásodon, az önértékeléseden, végső soron az életeden.


Tehát erősen megfontolandó, hogy egy ilyen komoly eszmei tartalommal bíró idézetet kirakj-e a nyilvánosság elé!!!

2013. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ady Endre válasza:


Sem utódja, sem boldog őse,

Sem rokona, sem ismerőse

Nem vagyok senkinek,

Nem vagyok senkinek


Vagyok: mint minden ember: fenség,

Észak-fok, titok, idegenség,

Lidérces, messze fény

Lidérces, messze fény


De, jaj, nem tudok így maradni,

Szeretném magam megmutatni

Hogy látva lássanak,

Hogy látva lássanak


Ezért minden: önkínzás, ének:

Szeretném, hogyha szeretnének,

S lennék valakié

Lennék valakié

2013. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
.. szóval, hogy van egy ellenmondás a dologban, aminek lényege, hogy ezt a FB -re teszed fel, vágyakozva, hogy megértenek, elfogadnak és szeretnek érte. Olyan, mintha valaki következetesen klubba, étterembe, egyéb társasági helyre, nagy tömegbe menne és ott kiabálni kezdene: egyedül akarok lenni egyedül, akarok lenni! Ezért Ady FB borítóját őszintébbnek érzem. És - azt hiszem megegyezhetünk, hogy Ady nem gyenge, nyafogó ezért. Talán inkább őszintesége révén nagyon is erőteljes.
2013. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ady +1 :D

Ami engem illet, nekem már azután is megvan a véleményem, hogy látom, idézetet rakott ki borítóképnek az illető. De én bogaras vagyok, rám ne hallgass.

Az megkérdezhetném, melyik az a szám, amiből idézel?

2013. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Trespassing - Adam Lambert


Azért is tetszett meg nekem, mert bár sokan szeretnek, de már megkaptam egy-két féligmeddig idegentől hogy miért nem vagyok olyan mint a többi csaj. És tetszik hogy ilyen erőt sugárzó számot találtam :) Nem lázadni szeretnék félre ne értsétek :D

2013. aug. 27. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:

A húgom is imádja ezt a számot. :DDD

(én voltam az, aki kérdezte, honnan az idézet)

2013. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akik ilyen idézeteket osztanak meg facebookon, könyörögnek mások szimpátiájáért és folyamatosan magyarázzák magukat.

Van egy masszív tömeg aki beveszi hogy a megosztott idézeteknek meg a hozzájuk kapcsolódó grafikai műremekeknek bármi közük is van a megosztó személyhez, pedig inkább arról van szó hogy akik osztanak ezerrel, szeretnének olyan dolgokat kinyilatkozni mások gondolatainak eltulajdonításával, amik azt a látszatot keltik hogy ők is olyanok mint az idézett szöveg eredeti írója.


Akik dalszövegeket, könyveket, bármi mást megalkotnak, nem azért teszik hogy egy nap majd facebook idézet legyen belőlük hanem azért hogy magukat kifejezzék. Erre jön egy 16 éves kis pi.csa aki egy angyalos képpel összekombinálva feltölti a facebooka és még elismerést is vár érte.


Ennek még annyi köze sincs a saját énedhez mint egy csücsörítős képnek.

2013. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 "hogy miért nem vagyok olyan mint a többi csaj."


Ez a szöveg egy lerántós, lehúzós szöveg. Engedd el a füled mellett. Minden ember egyszeri, megismételhetetlen csoda. Jó rossz tulajdonságokkal, hibákkal, egymást utánzásokkal, stb. de egyedisége miatt mégis csoda. Nem kell "olyannak lenni, mint a többi csaj" - már csak azért sem , mert ők sem "olyanok". Ha egy fiú mondja, azt jelenti: miért nem vágódsz előttem hasra vagy hanyatt- mint ahogyan szeretném, hogy minden csaj "olyan" legyen..

2013. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!