Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek bejönnék? 15...

Fiúk, nektek bejönnék? 15 éves lány vagyok,170 cm és 56 kg, nem vagyok egy deszka-modell alkat. (Ez jó vagy rossz) A külsőmről több info lent!

Figyelt kérdés
Az alakomról annyit, hogy sokan mondják, hogy homokóra alakom van, a mellem kicsi, viszont a fenekem nagy, kerek (az előző sulimban mindig mondták a fiúk, hogy "jó seggem van", de mindig azt gondoltam, hogy csak piszkálnak vele, de így utólag komolyan gondolták). A derekam eléggé vékony, a csípőm széles, a combom kicsit izmosabb. Szóval csak a mellemmel nem vagyok megelégedve, engem nem zavar, mert nem tehetek róla, de sok negatív visszajelzést kaptam már! :-/// Nos, szerintetek, nektek tetszenék???

2014. jan. 4. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem bejönnél


csak kicsit öreg vagyok már hozzád :D

2014. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem testre biztosan, de az sem mindegy, hogy az arcod milyen. Mondjuk nekem a belső fontosabb egy kapcsolatban, mint a külső (persze az sem mindegy.) 17/F
2014. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Képet, hogyha küldenél… :)
2014. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Úgy birom az ilyen kédéseket :D azthiszitek, mert leírjátok hány cm magas hány kg-osak vagytok meg 1-2 dolgot az alakotokról, akkor máris körvonalazódik mindenkben, hogy hogyan is nézhettek ki? Nekem csak azért nem tetszenél mert olyan buta vagy mint a tök :D
2014. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztosan szép vagy a leírás alapján. De nem is értem, hogy miért írod ki?? Annak kell tetszened, aki neked is bejön. Nem az itt gyakorizó embereknek, nem? De ha te ettől jobban érzed magad, akkor : Igen, bejössz :)) Bár nem vagyok fiú, de bi igen :))
2014. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én egy lányon először nem a mellét nézem meg :) Van olyan lány akinek jól áll ha nincs olyan nagy melle! Nállam amúgy mást jelent a deszka és a modell.Én divatfotós szeretnék lenni ezért van az, hogy egy lányon nem pont a mellét nézem meg először.Inkább az alkata,haja,kisugárzása,arca de főlegés a belső az amivel letud venni egy lány a lábamról. Bekell vallanom,h válagatós vagyok:D Azt,h lehet piszkálásnak venni h jó a segged?:D Mondjuk a buta köcsögök úgy mondják,hogy Pl:jó a segged kö kóla... ezt azért nehéz jóizlésű bóknak venni:D Ha ismernélek akkor talán h teccenél :),de nem ismerlek szval nem tudom :)
2014. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
*tetszenél ezt a szót rosszul írtam:D
2014. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ásd el magad mielőtt késő!!!!
2014. jan. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!