Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » OPofátlanság, ha valaki (k)...

OPofátlanság, ha valaki (k) nem tud valamit, és én tudom, de nem kérdeztek, de megmondom neki?

Figyelt kérdés

Mondjuk az utcán sétálok, látom, hogy keresgélnek egy utcát, házszámot. Engem nem kérdeztek, de én tudom a helyet, és oda szólok, hogy az itt, és ott van!

Ez most okoskodás?

Az emberek nem szeretik, ha bele szólsz a dolgaikba, és szokták mondani, hogy "1. nem kérdeztelek! 2. Mit okoskodsz?!"



2014. jan. 4. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz két különálló dolog. Ha valakinek segítesz az nem fogja azt mondani az utcán hogy "Mit okoskodsz?!" hanem azt megköszöni. Általában vita helyzetben szeretnek ezzel az emberek védekezni, amikor úgy hiszik igazuk van, de te mást mondasz. Ilyenkor jön az a kényszer reakció amiket leírtál. Vagy még akkor amikor ideges az illető és idegességből vágja az emberhez.
2014. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!