Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tőlletek mit kérdeztek a...

Tőlletek mit kérdeztek a lovasvizsgán?

Figyelt kérdés
kiváncsi lennék arra hogy tölletek mit kérdeztek a lovas vizsgán ?! Mert én most tavasszal szeretném lerakni . és bevallom kicsit izgulok , mert nem tudom menyire fogják kikérdezni .
2013. nov. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgát? Díjlovas ,ugró ? Nem mindegy. Tőlem díjlovas elméleti kérdések között pl meg kellett mondani melyik betűnél ülnek a bírók,illetve felsorolni az ügetés típusokat ,jármódok lábsorrendjét stb.
2013. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm . a díjlovas vizsgát szeretném lerakni :)))
2013. nov. 28. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem anatómiát kérdeztek, de nagyon alap szinten (xy csont melyik kettőhöz csatlakozik), mi a különbség a széna és a szalma között, valamint, hogy milyen lehet a testsúlysegítség, illetve, hogy ki nyerte a legutóbbi Díjlovas OB-t (de ez nem számított a vizsgába szerintem). De minden benne van a könyvben, amit kapsz.
2013. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. De amugy ki nyerte az Obt???
2014. febr. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!