Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem tetszik valami, minek...

Ha nem tetszik valami, minek nézed, hallgatod, foglalkozol vele?

Figyelt kérdés

Nem értem, ha az embereknek nem tetszik egy műsor, zene, film, akkor minek fikázni?

Nem kötelező foglalkozni vele!

Azt értem, hogy a sulit utálják, és megy a szar tanulni, minek tanulunk?

De egy zenét, egy filmet, egy műsort, egy videót nem kötelező nézni, mégis azt látom az emberek uutálják, de csqk nézik, mert tudják miről van benne szó, miről szól...

Akkor? Ha nem tetszik, miért érdekel?



2014. jan. 5. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Unalomból.
2014. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NoodLee. ***** válasza:
Na egy bieber vagy one direction rajongó...
2014. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemis! Mert én Miley Círust szeretemÍ!
2014. jan. 5. 16:57
 4/4 Bánszki Csilla ***** válasza:
Azért, mert az emberek álszentek, nézik a való világot is, aztán meg szidják, hogy jajj de szar, meg ő soha be se kapcsolja a tv-t, de érdekes módon ismeri a szereplőket..(.hát ha én vmit nem nézek, akkor nem ismerem a szereplőket sem) ugyanez a barátok közt-tel csak mert, azt a vmit, vagy vkit divat szidni utálni, és azt hiszik, hogy akkor ők feljebbvalók másoknál, hogy nem én nem vagyok olyan buta primitív hogy tv-t nézzek...
2014. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!