Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged nem idegesít, ha valaki...

Téged nem idegesít, ha valaki nem mondja, hogy hagyd békén, csak rád néz flegmán? Mit csinálsz az ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Sok ember van, akivel próbálnék beszélgetni, vagy kérdezni tőle valamit, és nem mondja, hogy "nem akarok beszélni veled, ne szólj hozzám, hagy békén!" hanem kérdezek tőle valamit, felém fordítja a fejét, néz rám 1-2 mpig majd elfordítja a fejét.

És nem bunkóságot kérdeztem tőle, meg sületlenséget, csak beszélgetni szerettem volna!


Miért nem mondják meg, hogy ne szóljak hozzájuk? Aztán mikor megismétlem a kérdést, mert gondolom, hogy nem hallotta akkor gondolom engem sid magában, hogy mekkora f vagyok!


Mit lehet ezekkel csinálni? Az alap, hogy nem szólok hozzá többé, de reagáljak valamit rá, ha elfordítja a fejét mikor kérdeztem tőle valamit?

Mondjam neki, hogy "jó! Akkor csak játszd a süketet!"?

Vagy ne húzzam túl a húrokat?



2014. jan. 5. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy mondhatnál annyit, hogy hagyjalak, ha azt akarod. Mondd, amit itt mondtál. Amúgy én egyetértek Veled. Én még azt tenném hozzá, hogy olyan is van, akinek ha az a válasza valamire, hogy "nem tudom", nem válaszol, és ha még egyszer megkérdezem (mert azt hiszem, nem hallotta), akkor már erőszakos stílusban mondja, hogy nem tudom. De addigra esetleg többször meg kell kérdezni. Én nem így szoktam, hogy ha nincs válaszom valamire, akkor úgy teszek, mintha nem kéne semmit mondani. Én amúgy is egy őszinte ember vagyok, és nem szeretem ezt a "találjuk ki, mi a másik baja" dolgot. Jobban becsülöm, ha őszintén megmondja, hogy unalmas vagy, bakker, és akkor nem pazaroljuk egymás idejét, mint hogy találgassuk, hogy vajon a másik mit szeretne, most mire utalhat.


20/L

2014. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem nagyon tud idegesíteni. Van egy osztálytársam aki egy évig nem volt hajlandó hozzám szólni, de ha azt kérdeztem hogy mennyi az idő, akkor is úgy tett mintha meg se hallotta volna. Most már beszélünk néha pár mondatot, azóta se tudom mi baja volt...

Szerintem olyankor kérdezd meg tőlük h mi van süketek?

2014. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!