Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sem szerettek hivatalos...

Ti sem szerettek hivatalos ügyeket intézni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 07:50
 1/9 anonim válasza:
csak azért nem, mert mindig sokat kell várni míg sorrakerülök
2014. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ha nagyon muszáj. Bár most már nehány helyen lehet időpontot foglalni a neten.
2014. jan. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek - főleg ha olyan helyen vagyok, ahol az ügyintézők fölényesen állnak az ügyfélhez. Lehet csak kötekedni szeretek, nem is ügyintézni... :D
2014. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem és főleg az időt sajnálom rá. És gyakran annyira túlbonyolított az egész, hogy az értelmét sem látom.
2014. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg amikor azt sem tudom, hogy valamivel hova kell menni, meg amikor még elküldenek 100 helyre, hogy egy dolgot el tudjak intézni. Na meg amikor nem sikerül elintézni, mert ez vagy az hiányzik vagy nem jó.
2014. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretek én sem, az idő miatt, és amiatt is, hogy idegesít, amikor ott derül ki, hogy valami még kellett volna, hogy el tudjam intézni, pedig általában előre megérdeklődöm, hogy mi kell, aztán mehetek újra.
2014. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, és fölöslegesnek tartom. Legfeljebb annyi haszna van, hogy néhány embernek munkát adnak a hivatalok, de a többivel meg, akiknek be kell járkálniuk és fél napokat sorban állni, inkább kicsesznek.
2014. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán, rengeteg időt vesz igénybe, elutazni a hivatalba, sorba állni amíg elintézik... Az okmányirodába szabadnapot kell kérni, mert nyitás előtt fél órával már az utcán kígyózik a sor és örülhetsz ha délben sorra kerülsz. És ez Budapest.
2014. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az össze ilyen bürokrata intézményt fel kellene gyújtani mert csak élősködők dolgoznak ott. Mind munkaidőben van csak nyitva,hogy véletlenül se tudj odamenni szabadnapon, drága szabadság napokat kell kivenni ,ahelyett hogy pihenésre fordítanád, állhatsz órákig sorba, és szándékosan packáznak az emberekkel akiknek az adójából élnek. Tologatják a papírokat ,húzzák az időt, de a "csókosok" jó pénzért szépen előrekerülnek és nekik elintéznek egyszerre 10-20 ügyet is seperc alatt.
2014. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!