Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kéne reagáljak arra hogy...

Mit kéne reagáljak arra hogy az osztálytársaim szilveszteri bulit szerveznek ahova mindenki hivatalos csak én nem egyedül?

Figyelt kérdés

Néhány dolog azért:

- van még vki aki nem hivatalos de ő kórházban van úgyse mehet

- semmi közöm hozzá voltaképp ha X ember bulit szervez kit hív meg

- magas ívből le is sz**nám az egészet


De.

Azért ez így necces. Mindenkit meghívnak csak engem nem.

És ezt meg se mondják csak „ilyen és olyan” csatornákon jut el hozzám az infó. De azt tudják hogy előbb utóbb úgyis megtudom.

Hogy reagáljak?

Tegyek úgy mintha nem is tudnék róla? (nem tehetek így mert komplett hülyének nem állítom be magam)

Kérdezzem meg mégis mi ez az akció?

Vagy egyszerűen sz**jak az egészre?


Egyébként végzős gimis vagyok.


2013. dec. 23. 22:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szerintem egyszerűen szarj az egészbe.
2013. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy nem mindenki volt meghívva, csak őket jobban zavarta, hogy miért nem, rákérdeztek, szóltak, hogy szeretnének elmenni és meg lettek hívva. Te meg nem szóltál, hát nem hívtak. Tudod, néma gyereknek, a jó édes anyját... :)
2013. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Menj másik buliba.. egy jobba... idd le magad, fotózd lemagad ahogy sugárban hánysz, ezt a képet rakd fel fészbúkra és dicsekedj el vele az osztálytársaidnak, hogy milyen "jó buliban voltál..


Most ez a menő.

2013. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ja AZT nem mondtam ha hivtak volna se megyek. csak erdekelne az OK
2013. dec. 23. 22:35
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Én először is beismerném, hogy a kiközösítéstől rosszul érzem magam. Csináltál valamit ami miatt a többiek nagyon dühösek rád? Jogosan? Ha igen, akkor ez a büntetés, legközelebb majd nem csinálod. Ha nem, akkor én is dühös rájuk. Majd elmúlik. Nem sokáig leszel velük.
2013. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszik rólad amellet,hogy nem kedvelnek,hogy nem iszol meg nem vagy vevő az ilyen bulikra.
2013. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha amúgy sem mennél, akkor meg mit hisztizel? :D Nyilván az osztálytársaid is tudják, hogy amúgy sem mennél, azért nem hívnak.
2013. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkozzál erősen azon, hogy miért egyedül téged utál mindenki.
2013. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem kötelező jóban lenned velük, mert az osztálytársaid. Nem kedveled őket, ők sem téged, írtad is, hogy amúgy se mennél el, akkor miért várnád el, hogy meghívjanak? Csak képmutatás lenne a részükről, arra meg semmi szükség. Akkor állítanád be magad hülyének, ha rákérdeznél.. Érezd jól magad szilveszterkor a barátaiddal, vagy akár egyedül, mindenki más le van ejtve.
2013. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
amuuuugy én is végzős gimis vagyok és nálunk is volt ilyen h csak engem nem hívtak meg :D és tudod mit tettem lesz.rtam őket :D és örülök h végre nem sokára nem kell velük lennem :D
2013. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!