Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek goth? Vagy még fiatal...

Lehetek goth? Vagy még fiatal vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretem az öltözködési stílust.Gyakran járok szürke, fekete ruhákban.Persze nem extravagánsakban, hanem pl. rebella típusúakban. Sötétszürke,fekete, kis csipkével. Elég melankólikus alkat vagyok, az élet nagy dolgain gondolkodom, írok, zenélek. Csendes típus vagyok,minden mindegy,csak béke, nyugalom legyen.

Eddig nem gondoltam arra, hogy goth lennék, csak a barátnőim mondák egy párszor. De tetszik a gothok életfelfogása, én is egyetértek vele (többnyire).

De nem tudom, hogy 13 évesen nem vagyok hozzá túl fiatal? Vagy ez csak az életszemléletemtől függ?



2014. jan. 6. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Még akár elektromos vizigoth is lehetsz... :)

13 évesen...?? fiatal vagy.. már csak azért is mert nem tudod eldönteni és ide írtad ki ezt a kérdést.

2014. jan. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én szeretnék, csak nem tudom, hogy nem vagyok-e fiatal hozzá. A 13 évet meg úgy írtam, hogy februárban leszek 14, szóval ahhoz közelebb vagyok.

Ne úgy képzeljétek el, hogy ennyi idősen fekete sminkkel, meg szegecses cuccokban akarok járni, csak már írtam, hogy tetszik a gothok világnézete, meg néhány elem a stílusukból. Pl. a fekete csipke, az ezüstékszerek, stb.

2014. jan. 7. 11:52
 3/7 encsike17 válasza:

Hali persze hogy lehetsz.13-14 évesen még úgyis változik az érzésed a világ nézeted.Ne foglalkozz mások mit mondanak,úgy fejezed ki a stílusod ahogy akarod

nem muszáj nagyon durva cuccokat hordani szolidan is lehetsz goth.Tapasztalatból írom ezeket barátnőm 2 évig volt goth de ő se durván.

2014. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ebből amit leírtál, már Goth vagy ^^

Innen már akkor nincs visszaút, ha így is gondolod. A Stílusodat és Életfelfogásodat ne a korodhoz mérd.

A mai emberek mindig lenézik a kicsiket, ezért érzed ezt. Ne is foglalkozz a nagyokkal, sokszor úgyis az idősebbek tévednek, csak nem akarják bevallani...

Ha ezt élvezed, és úgy érzed ez a Zene, Öltözködés, Életfelfogás tesz boldoggá, akkor ezt kövesd, és ne mást.


És ne foglalkozz mások Negatív véleményével... ^^


Nah sok sikert a további "fejlődésedhez", ilyen téren, ifjú Goth. :D


19/F

2014. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 7. 20:26
 6/7 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Az, hogy 13 évesen ezt így leírtad és hogy így gondolkodsz, fantasztikus.

Most kicsit örülök, hogy vannak még olyan lányok, akik ennyi idősen nem arra vágynak, hogy diszkóban rázzák magukat, hanem csendre vágynak és nyugalomra. Tetszik, hogy korodhoz képest így gondolkozol és az sem baj, ha "kinövöd" később. Bár nekem is mondták, hogy ki fogom nőni. Nem történt meg. =)

Ez amit leírrtál, tök jó. Mármint az öltözködéssel kapcsolatban. Szóval hajrá!


22/L

2014. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm azokat a válaszokat, akik értették, hogy mire gondoltam!

Egyébként engem is kicsit feszélyez, amikor az osztálytársaim az utcán táncolnak... Utolsó, ez a válasz megnyugtat! :)

2014. jan. 8. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!