Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az puha p*csség, ha azért...

Az puha p*csség, ha azért adsz valakinek kaját/cigit/pénzt, hogy elkerüld, hogy megverjen?

Figyelt kérdés

Van az osztálytársam, és van 1 gyerek 1 évfolyamról feljebb, tájboxos keménykedő arc, de nem ver meg csak úgy, látszik rajta, csak ha elkezdesz vele szívózni, akkor nem fogja hagyni magát, és Ő fog előbb lekeverni neked egyet! De nem megy oda senkihez, hogy kiverje a fogát, hogy "rám néztél k*csög!?"

És az osztálytársamra rászállt. Egyszer kért tőle cigit, az meg adott neki, és azóta mindig oda jön szünetben, vagy ha összefutnak, hogy "testvérem, van 1 szálad? Nagyon köszönöm!" mondjuk legalább megköszöni!

És azt mondja, nem akar neki adni, de nem akar balhézni!

És az osztályban többen már a háta mögött puha p*csnek nevezik, hogy csicskása lett a gyereknek.


Ez tényleg az? Ha valakitől nem akarsz bajt, és folyamatosan adod neki a "védelmi" cigiket?



2014. jan. 6. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy az.Az ilyenek,mind puha pocsok,hogy lehet mar ennyire besz/arni valakitöl?
2014. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez fura, én inkább azt mondanám, hogy nincs, sőt tényleg nem is lenne nálam, minthogy egy vérszívót boldogítsak. Én érezném magamat sz.rul.
2014. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Nagyon köszönöm!" Ennél jobban megalázni nem tudnak egy ilyen vagy hasonló szituációban de majd rájössz
2014. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg simán eltartanám cigivel, így legalább van egy emberem, aki megvéd más hülyéktől. Pláne hogy még jólnevelten meg is köszöni :)
2014. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Óóó az ilyentől nem kell félni, szólj csak be neki, ha eljut az egyesületéhez hogy az iskolába amperkodik, lehet páros lábbal repítik ki onnan.
2014. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zgyzgy ***** válasza:

Miféle harcművész az, aki cigizik és visszaél az erejével?

Egyszer majd emberére akad, mondjuk a börtönben, mert nyilván ott fog kikötni, ha már kisp*cs korában így viselkedik.

2014. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!