Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell lehülyézni azt,...

Miért kell lehülyézni azt, aki máshogy gondolja mint a többség?

Figyelt kérdés
Volt az a csóka a nevét nem tudom, aki azt mondta, hogy a Föld nem sík, hanem kerek... Azt is bolondnak titulálták!

2014. jan. 7. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha most odaállitana egy ember és azt mondaná, hogy a Newton-törvények nem igazak, pedig a IV-et leszámítva bizonyítva vannak ( a IV. axióma ) és jönnek mindenféle ( jelenlegi tudásunk szerinti ) hülye indokkal, te hinnél neki? Mindig a kor jelenlegi tudásához mérten kell gondolkodni és aszerint pl.: Galileo Galilei ( az aki azt mondta, hogy a Föld gömbölyű ) hülyének tűnt. Most zseninek tartják, mert a jelenlegi tudásunkat ő ( is ) alapozta meg, viszont akkor "bolondnak titulálták )
2014. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Emberi gyarlóság az amire gondolsz..

Aki nem áll be a sorba azt hülyének nézik.. Ez azért van mert tudat alatt dolgozik a csordaszellem..

Mért van az hogyha elkezd szaladni sok ember mindenki rohan pánikol tapossa le a másikat??!

Valamit kitalálsz tuti 100ból 99 x -azt úgy nem lehet!!

Amúgy ez a láthatatlan dolog tartja össze a társadalmat amiről beszélsz..

Amúgy jó hogy elgondolkoztál ezen..

Én is el szoktam mélyedni a hasonló gondolatokban ,de mindig arra jutok hogy nemnormális a világ..

2014. jan. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te elfogadod ha valaki máshogy gondolkodik mint Te?
2014. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!