Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak Magyarországon kényszerít...

Csak Magyarországon kényszeríti rá a nagy és számottevő többség a hihetetlen nyomorát (elme és érzelmi) minden élni próbáló emberre?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
A kisebbség kényszeríti rá a többségre. A többség él nyomorban, a kisebbség luxusban.
2013. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem arról szól a demokrácia, hogy a többség akarata érvényesül ?

Nem értem hogyan kellene működni a kisebbségi politikának.

Ha 100 emberből 95 utálja a spenótot, akkor is hetente kétszer legyen spenót a menü mindenkinek, csak azért hogy a kisebbség ne érezze elnyomva magát. A kisebbség egyen spenótot akár minden nap de(!) otthon, ne az üzemi konyhán. Ott legyen meg a többség akarata.

2013. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kifordítottad amit kérdeztem. Én most nem a pénzről kérdeztem. Bár onnan indul ki minden, igazad is van.

Az emberek, hogy ha véletlen valakinek is egy kicsit jobb a kedve (az anyagiakról már ne is beszéljünk-5 Ft.-ért képes kiszedni a másik szemét a magyar) vagy másképpen él, gondolkodik, azt megbélyegzik, a nyomorukat rákényszerítik az illetőre, vagy illetőkre. "Azaz éljen az is olyan nyomorban(elmeileg, anyagilag, erkölcsileg) és egyébként is miért is van a szem@tnek jó kedve" alapon.

2013. dec. 23. 22:26
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Én inkább azt veszem észre, hogy az összes kisebbségnek ki van nyalva a feneke. Ha valaki előjön a kisebbségi kártyával ( cigány, zsidó, meleg stb. ) azt látom hogy a hivatalok kétségbeesetten rohannak segíteni, mert különben a liberálisok teleüvöltik Európát, hogy itt fasizmus van.

Egyébként nem értékelem azt a hatalmas elme és érzelmi nyomort. Lehet, hogy én is abban élek ezért fel sem tűnik.

Aki nem azzal tölti az idejének nagy részét, hogy sajnálja magát, hanem dolgozik a céljainak elérése érdekében, az boldogul bárhol is van a világon.

2013. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Pedig a kérdésed fordítva igaz és az egész világra.Miért kényszeríti a gazdag 1% az akaratát és megalomániáját a többi élni akaró emberre.És miért van az hogy a 99% megeszi hogy egymást kell marni azért a picike morzsáért amikor 1% zabálja a tortát.
2013. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem arról szól a demokrácia, hogy a többség akarata érvényesül ?

Nem értem hogyan kellene működni a kisebbségi politikának.

Ha 100 emberből 95 utálja a spenótot, akkor is hetente kétszer legyen spenót a menü mindenkinek, csak azért hogy a kisebbség ne érezze elnyomva magát. A kisebbség egyen spenótot akár minden nap de(!) otthon, ne az üzemi konyhán. Ott legyen meg a többség akarata.

"


Amire te gondolsz, az nem a demokrácia, hanem az elnyomás.

2013. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Jajj, nem veszitek észre, hogy a kérdező mire gondol? :D

Azt feszegeti, hogy miért ennyire kecsegék a magyarok egymással és miért keresik egyfolytában a konfliktust.

Itt most egyáltalán nem cigányokról, zsidókról vagy éppen gazdagokról van szó kisebbségként, hanem a normális, kulturált emberekről.


Amúgy nem tudom, hogy máshol mi van, kedves kérdező, de szerintem azokban az országokban, ahol nagyobb a jólét, mint nálunk és jobban meg vannak fizetve az emberek, szerintem jobban odafigyelnek egymásra. Ha nem figyelnének oda a másikra, akkor nem lenne magas fizetés sem pölö. Szóval nincs annyi probléma.

2013. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem még nem tűnt fel.
2013. dec. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#6

Ezek szerint most elnyomásban élünk, mert nem a 10% körüli jobbik akarata érvényesül ?

2013. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 UFOTOCH ***** válasza:

Erre szokták mondani, hogy egy hülye százat csinál.

Sokszor mondják, hogy a magyar emberek azokat is visszahúzzák akik ki szeretnének törni. Illetve aki napi szinten olyan környezetben él vagy dolgozik ahol nonstop panaszkodnak, egymást húzzák az emberek az önkénytelenül is egy idő után el kezd ugyan úgy viselkedni. Ezért kell olyan emberek társaságát keresni akik nem visszahúznak, hanem támogatnak és fejlődésre sarkalnak. Ha nincs ilyen a közvetlen környezetedben akkor az interneten kell ilyen társaságot keresni vagy fel kell költözni Budapestre ahol jóval nagyobb a választék ismerősök, barátok szerzésére.

Akkor a legrosszabb, ha a családod ilyen, ugye ezt maximum tűrni tudod vagy elköltözöl.

2013. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!